Wyszukiwanie zaawansowane
Produkty w koszyku:
0
ZAMÓW

 

55LM620S
55LM620S

Ocena: **** 4.6/5.0 (7 opinii)

Rodzaj: LED; Wielkość ekranu [cal]: 55; Standard HD: FullHD; Obsługa 3D: Tak; Konwerter 2D do 3D: Tak; SmartTV: Tak; AllShare/DLNA: Tak; WiFi: Przy użyciu adaptera

TECHNOLOGIE


  • 2D -> 3D
   2D -> 3D

   Zaawansowany, cyfrowy system konwersji obrazu zastosowany w telewizorach 3D pozwala na inteligentną analizę wyświetlanych materiałów oraz prowadzoną w czasie rzeczywistym konwersję na obraz przestrzenny. Dzięki precyzyji i doskonałej płynności system pozwala na nowo odkryć ulubione filmy.

  • 3D
   3D

   Nowoczesny procesor obrazu, innowacyjne technologie analizy i korekty głębi oraz doskonałej jakości ekran zapewniają wyjątkową jakość obrazu przestrzennego. Dzięki wyeliminowaniu uciążliwego szumu i smużenia wyświetlane przez telewizor materiały charakteryzują się najwyższą jakością i oszałamiającym wręcz realizmem.

  • 3D Depth Control
   3D Depth Control

   Innowacyjna technologia kontroli głębi obrazu przestrzennego, pozwalająca dostosować jego parametry do upodobań użytkownika. Jej zastosowanie pozwala w pełni cieszyć się ulubionymi filmami, wyświetlanymi dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

  • 3D Sound Zooming
   3D Sound Zooming

   Brak synchronizacji pomiędzy wyświetlanym obrazem przestrzennym a dźwiękiem może spowodować dyskomfort podczas używania telewizora. Technologia 3D Zooming umożliwia precyzyjną synchronizację dźwięku i obrazu, dzięki czemu wrażenia podczas oglądania są wyjątkowo realistyczne i intensywne.

  • 3D World
   3D World

   Firma LG wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników telewizorów 3D, oferując za pośrednictwem ogólnoświatowego serwisu bogaty wybór trójwymiarowych materiałów. Dzięki zgromadzeniu treści z różnych dziedzin - od sportu, przez materiały edukacyjne oraz dokumentalne aż po szeroko pojętą rozrywkę - oraz nieustannej rozbudowie LG 3D World z łatwością dostosuje się do każdych wymagań.

  • Cinema 3D
   Cinema 3D

   Innowacyjne podejście do trójwymiaru - dzięki wykorzystaniu technologii polaryzacyjnej nowej generacji oraz systemu zaawansowanych filtrów pozwoliło na uzyskanie doskonałej jakości obrazu pozbawionego migotania (dzięki czemu nie powoduje on zmęczenia oczu oraz bólu głowy), charakteryzującego się przy tym doskonałymi kątami widzenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania są lekkie i wyjątkowo komfortowe okulay.

  • Clear Voice II
   Clear Voice II

   Technologia analizy i korekty dźwięku, umożliwiająca selektywne wzmocnienie natężenia ludzkiego głosu. Jej wykorzystanie sprawia, że tło dźwiękowe nie stanowi już przeszkody w zrozumieniu kwestii mówionych, a jednocześnie zapobiega tłumieniu muzyki czy innych efektów.

  • Comfortable 3D Glasses
   Comfortable 3D Glasses

   Eleganckie, lekkie i wygodne - okulary 3D dostosowane do telewizorów Cinema 3D stanowią idealne dopełnienie doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

  • DLNA
   DLNA

   Urządzenia posiadające certyfikat DLNA dostosowane są do przewodowej lub bezprzewodowej wymiany danych, co umożliwia synchronizację plików, odtwarzanie materiałów multimedialnych oraz kontrolę pracy każdego z połączonych ze sobą urządzeń. Wykorzystanie DLNA pozwala na przykład z łatwością oglądać na ekranie telewizora zgromadzone w pamięci komputera filmy, zapewniając tym samym użytkownikowi pełen dostęp do jego kolekcji.

  • DVB-C
   DVB-C

   Zintegrowany w telewizorze tuner jest w stanie - w zależności od dostawcy treści cyfrowych - całkowicie wyeliminować konieczność wykorzystywania dodatkowego urządzenia w celu odbioru telewizji kablowej.

  • DVB-Multi
   DVB-Multi

   W telewizorze wbudowano tunery umożliwiające odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, a także - w zależności od dostawcy treści cyfrowych - telewizji satelitarnej oraz kablowej bez konieczności używania dodatkowych urządzeń.

  • Flicker Free 3D
   Flicker Free 3D

   Telewizory 3D firmy LG wykorzystują nowoczesną technologię generowania obrazu przestrzennego, dzięki której jest on pozbawiony migotania. Sprawia to, że jest on o wiele przyjaźniejszy dla użytkownika - redukuje uciążliwy ból głowy oraz zmęczenie oczu.

  • Full HD
   Full HD

   Telewizor wyświetla obraz w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080), zapewniając tym samym wyjątkową jego jakość. Każdy, nawet najdrobniejszy detal, każde przejście odcienia i każdy ruch zostaną odwzorowane z imponującą precyzją.

  • HDMI
   HDMI

   Interfejs przeznaczony do bezstratnego, cyfrowego przesyłania sygnału audio i video. Dzięki wysokiej przepustowości pozwala na przesyłanie bez kompresji, pozwalając na uzyskanie najwyższej jakości i doskonałej precyzji, a szeroka kompatybilność pozwala na łączenie telewizora m.in. ze sprzętem audio, odtwarzaczami i sprzętem komputerowym.

  • Home Dashboard
   Home Dashboard

   Centrum sterowania nowoczesnym telewizorem LG, łączące estetyczny wygląd, prostotę obsługi oraz bogate możliwości konfiguracji, umożliwiające dostosowanie panelu do potrzeb użytkownika. Jego zastosowanie sprawia, że korzystanie z bogatych funkcji oferowanych przez Smart TV staje się wyjątkowo intuicyjna.

  • Infinite Surround
   Infinite Surround

   Bazująca na najnowszych badaniach w dziedzinie akustyki technologia, umożliwiająca uzyskanie wiarygodnego dźwięku przestrzennego wyłącznie za pomocą wbudowanych w telewizor głośników. Jej zastosowanie pozwala na uzyskanie doskonałych wrażeń podczas oglądania materiałów w trójwymiarze.

  • LED
   LED

   Podświetlenie diodami LED pozwala na uzyskanie doskonałej jasności, szybkiego czasu reakcji, niskiego zużycia energii a także - dzięki kreatywnemu wykorzystaniu możliwości, jakie oferuje ich niewielki rozmiar - uzyskanie wyjątkowo lekkiej, elegankiej konstrukcji i nowoczesnego wzornictwa.

  • LG Smart TV
   LG Smart TV

   Oferowane przez firmę LG telewizory Smart oferują o wiele więcej niż widoczną na pierwszy rzut oka wyjątkową jakość obrazu - dzięki wysokiej mocy obliczeniowej, doskonałym technologiom wyświetlania, bogactwu aplikacji oraz potecjałowi, jaki oferuje dostęp do Internetu staną się pełnoprawnymi centrami domowej rozrywki. Nowatorski, atrakcyjny i w pełni intuicyjny interfejs sprawia, że interakcja z telewizorem staje się przyjemnością.

  • Magic Remote Ready
   Magic Remote Ready

   Telewizor jest w pełni kompatybilny z pilotem Magic Remote - połączeniem innowacyjnego pilota Magic Motion z wysokiej klasy mikrofonem. Doskonałe algorytmy rozpoznawania mowy oraz precyzja zainstalowanych czujników pozwalają na pełną, precyzyjną oraz intuicyjną kontrolę nad telewizorami LG Smart TV.

  • Picture Wizard II
   Picture Wizard II

   Prosty w obsłudze system zmiany ustawień obrazu, pozwalający w kilku krokach dostosować jego parametry do oczekiwań użytkownika. W zależności od modelu telewizora pozwala na kontrolę ostrości, poziomu bieli, kontrastu dynamicznego podświetlenia i wielu innych parametrów, pozwalając w każej sytuacji cieszyć się najwyższej jakości obrazem.

  • Premium Content
   Premium Content

   Dostępny dla użytkowników najnowocześniejszych telewizorów LG Smart TV bogaty wybór aplikacji i treści, obejmujący rozrywkę, materiały dla dzieci, sport oraz materiały edukacyjne. Dzięki wysokiej jakości oraz dużym zróżnicowaniu materiałów, połączonym z intuicyjnie rozwiązanym sterowaniem, pozwala na proste i szybkie odnalezienie interesujących treści, gwarantując wyjątkowe wrażenia.

  • Ribbon Stand
   Ribbon Stand

   Wzornictwo nowoczesnego telewizora stanowi ważne uzupełnienie jego walorów użytkowych - centralne ustawienie w pomieszczeniu sprawia, że jest on bardzo ważnym elementem wystroju. Designerzy firmy LG postawili na minimalizm - dzięki wyjątkowo cienkiej ramce oraz łączącej stabilność z płynną, elegancką linią podstawy Ribbon Stand ekran wydaje się zawieszony w powietrzu, znakomicie podkreślając tym samym doskonałą jakość obrazu.

  • Search
   Search

   Intuicyjna i efektywna wyszukiwarka, pozwalająca na szybkie i precyzyjne uzyskanie dostępu do interesujących użytkownika multimediów.

  • Skype
   Skype

   Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych dostępny bezpośrednio z poziomu telewizora! Dzięki bogactwu możliwości, innowacyjnemu podejściu do komunikacji oraz doskonałej jakości połączeń Skype stanowi wyjątkowo atrakcyjną alternatywę - lub uzupełnienie - tradycyjnych telefonów.

  • Smart Energy Saving
   Smart Energy Saving

   Proekologiczne nastawienie firmy LG znalazło swój wyraz w systemie Smart Energy Saving. Dzięki udostępnieniu użytkownikowi możliwości wykorzystania potencjału czujnika inteligentnego (automatycznie dostosowującego jasność ekranu do warunków zewnętrznych), a także bezpośredniej kontroli jasności nowoczesne telewizory LG Smart TV charakteryzują się niskim poborem energii bez pogorszenia właściwości obrazu.

  • Sterowanie Smartfonem
   Sterowanie Smartfonem

   Intuicyjna w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wygodne i efektywne sterowanie zaawansowanymi funkcjami telewizora za pomocą smartfona. Dzięki wykorzystaniu potencjału ekranu dotykowego znakomicie ułatwia zarówno tradycyjne korzystanie z multimediów, jak i nawigację w sieci oraz wyszukiwanie treści.

  • Triple XD Engine
   Triple XD Engine

   Nowoczesny i wydajny procesor obrazu, pozwalający na osiągnięcie perfekcyjnej czystości i głębi, a także doskonałe odwzorowanie barw oraz kontrastu. Jego zastosowanie sprawia, że wyświetlany na ekranie telewizora obraz zachwyca swoją jakością i naturalnością.

  • USB 2.0
   USB 2.0

   Wykorzystanie standardu przesyłu danych USB w wersji 2.0 pozwala na użytkowanie szerwgu kompatybilnych urządzeń - od peryferiów komputerowych do odtwarzaczy multimedialnych. Dzięki wysokiej prędkości transferu korzystanie ze zgromadzonych materiałów jest płynne i bezproblemowe.

  • WiFi Ready
   WiFi Ready

   Telewizor przystosowany jest do obsługi zewnętrznych adapterów sieciowych, które z kolei pozwalają na nawiązanie stabilnego połączenia z siecią bezprzewodową.

  Energia

  • A+
   A+

   Zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd oraz dbałość o środowisko naturalne.


Ogólne

LED
24 miesiące
Ribbon
1.263 x 830 x 331 mm
1.263 x 754 x 35.5 mm
25.3 kg
21.9 kg
A+
84/<0.1W
-Polaryzacyjne CINEMA 3D - 4 pary w zestawie

Parametry techniczne

 • 55
1920 x 1080
FullHD
Tak
Tak
178
178
Tak
Tak
MPEG-4
 • 400
2
2 x 10W
Virtual Surround
Tak

Funkcje

Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
2000
-Inteligentny czujnik
-Inteligentny System Oszczędzania Energii Plus

Złącza

4
3
Tak
Przy użyciu adaptera
Tak
Tak
Tak
Tak
1
2D -> 3D, 3D, 3D Depth Control, 3D Sound Zooming, 3D World, Cinema 3D, Clear Voice II, Comfortable 3D Glasses, DLNA, DVB-C, DVB-Multi, Flicker Free 3D, Full HD, HDMI, Home Dashboard, Infinite Surround, LED, LG Smart TV, Magic Remote Ready, Picture Wizard II, Premium Content, Ribbon Stand, Search, Skype, Smart Energy Saving, Sterowanie Smartfonem, Triple XD Engine, USB 2.0, WiFi Ready, A+
Ocena klientów: **** 4.6/5.0 (7 opinii)


Autor: M. J.

*****

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości nie ma lepszego telewizora. Obraz w HD znakomity. Tuner Sat bardzo dla mnie przydatny i dobry. Odtwarza przez USB różne formaty wideo. Co do 3D nie wyrażam zdania, bo właściwie nie ma programów TV w tym formacie. Wszystkie inne funkcje działają, ale trzeba pamiętać, że to nie komputer a telewizor. Menu dość intuicyjne. Popstrykać guzikami na pilocie i szybko można się nauczyć obsługi.


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. N.

****

telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania, duży ekran, znakomicie skaluje obraz - każdy obraz wyświetlany jest na całym ekranie, płynne działanie, właściwie działanie DLNA, funkcja 3D prezentuje pełną głębię obrazu, polecam telewizory firmy LG


Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: Z. W.

*****

Jestem bardzo zadowolony z telewizora. Cena do jakości wypada naprawdę super. Łatwy w obsłudze, bardzo intuicyjny. bardzo łatwa zmiana źródla odtwarzania. Telewizor widzi filmy i je odtwarza a także teksty .sub. polecam


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. F.

*****

Doskonały telewizor. W zasadzie nie ma słabych punktów. Może przydałoby się więcej serwisów - np TVN Player i TVP. Darmowe filmy w 3D także nie "powalają" ale TV jako taki - znakomity!


Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. T.

*****

Rewelacja. Za rozsądne pieniądze całkiem dobry sprzęt. Obraz super, możliwość regulowania wszelkich parametrów.
Minus- brak PIP-u w jakiej kolwiek formie.


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. M.

*****

Telewizor godny polecenia, obraz i dźwięk bardzo dobrej jakości, łatwy w obsłudze, bezkonkurencyjny jeśli chodzi o parametry techniczne w tej cenie


Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: W. S.

***

Zamawiałem telewizor, który zgodnie z opisem na stronie NEO24.pl miał mieć parametr mci 400Hz a dostałem mci 200Hz.


Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Nowa opinia

LG 55LM620S

KOD: 76600

W magazynie
Produkt obecnie niedostępny

Sprawdź dostępność
WPISZ KOD DOSTAWY
zwrot w 60 dni
Aby zwrócić towar w ramach promocji „Zwrot w 60 dni” towar musi być:
 • Nieużywany
 • Nieotwierany tj. oryginalnie zapakowany przez producenta
 • Nie może być zakupiony w systemie ratalnym oraz jako towar II jakości.
Regulamin

PAKIET BEZTROSKI

 
 • 15 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny
 • gwarancja "door to door" na zakupiony towar
 • ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych podczas transportu

Wybierz pakiet beztroski!

dowiedz się więcej..

dowiedz się więcej..


 • Rodzaj: LED
 • Wielkość ekranu [cal]: 55
 • Standard HD: FullHD
 • Obsługa 3D: Tak
 • Konwerter 2D do 3D: Tak
 • Indeks płynności obrazu [Hz]: 400
 • SmartTV: Tak
 • AllShare/DLNA: Tak
 • WiFi: Przy użyciu adaptera

Znajdź podobne

 
Pokaż

Tagi

LG 55LM620S LG 55LM620 S

Przetwarzanie...