Wyszukiwanie zaawansowane
Produkty w koszyku:
0
ZAMÓW

 
Zawsze darmowa dostawa

Opis

LED
55
FullHD
Tak
Tak
400
Tak
Tak
Przy użyciu adaptera

Technologie

2D -> 3D

2D -> 3D

Zaawansowany, cyfrowy system konwersji obrazu zastosowany w telewizorach 3D pozwala na inteligentną analizę wyświetlanych materiałów oraz prowadzoną w czasie rzeczywistym konwersję na obraz przestrzenny. Dzięki precyzyji i doskonałej płynności system pozwala na nowo odkryć ulubione filmy.
3D

3D

Nowoczesny procesor obrazu, innowacyjne technologie analizy i korekty głębi oraz doskonałej jakości ekran zapewniają wyjątkową jakość obrazu przestrzennego. Dzięki wyeliminowaniu uciążliwego szumu i smużenia wyświetlane przez telewizor materiały charakteryzują się najwyższą jakością i oszałamiającym wręcz realizmem.
3D Depth Control

3D Depth Control

Innowacyjna technologia kontroli głębi obrazu przestrzennego, pozwalająca dostosować jego parametry do upodobań użytkownika. Jej zastosowanie pozwala w pełni cieszyć się ulubionymi filmami, wyświetlanymi dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.
3D Sound Zooming

3D Sound Zooming

Brak synchronizacji pomiędzy wyświetlanym obrazem przestrzennym a dźwiękiem może spowodować dyskomfort podczas używania telewizora. Technologia 3D Zooming umożliwia precyzyjną synchronizację dźwięku i obrazu, dzięki czemu wrażenia podczas oglądania są wyjątkowo realistyczne i intensywne.
3D World

3D World

Firma LG wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników telewizorów 3D, oferując za pośrednictwem ogólnoświatowego serwisu bogaty wybór trójwymiarowych materiałów. Dzięki zgromadzeniu treści z różnych dziedzin - od sportu, przez materiały edukacyjne oraz dokumentalne aż po szeroko pojętą rozrywkę - oraz nieustannej rozbudowie LG 3D World z łatwością dostosuje się do każdych wymagań.
Cinema 3D

Cinema 3D

Innowacyjne podejście do trójwymiaru - dzięki wykorzystaniu technologii polaryzacyjnej nowej generacji oraz systemu zaawansowanych filtrów pozwoliło na uzyskanie doskonałej jakości obrazu pozbawionego migotania (dzięki czemu nie powoduje on zmęczenia oczu oraz bólu głowy), charakteryzującego się przy tym doskonałymi kątami widzenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania są lekkie i wyjątkowo komfortowe okulay.
Clear Voice II

Clear Voice II

Technologia analizy i korekty dźwięku, umożliwiająca selektywne wzmocnienie natężenia ludzkiego głosu. Jej wykorzystanie sprawia, że tło dźwiękowe nie stanowi już przeszkody w zrozumieniu kwestii mówionych, a jednocześnie zapobiega tłumieniu muzyki czy innych efektów.
Comfortable 3D Glasses

Comfortable 3D Glasses

Eleganckie, lekkie i wygodne - okulary 3D dostosowane do telewizorów Cinema 3D stanowią idealne dopełnienie doskonałej jakości obrazu i dźwięku.
DLNA

DLNA

Urządzenia posiadające certyfikat DLNA dostosowane są do przewodowej lub bezprzewodowej wymiany danych, co umożliwia synchronizację plików, odtwarzanie materiałów multimedialnych oraz kontrolę pracy każdego z połączonych ze sobą urządzeń. Wykorzystanie DLNA pozwala na przykład z łatwością oglądać na ekranie telewizora zgromadzone w pamięci komputera filmy, zapewniając tym samym użytkownikowi pełen dostęp do jego kolekcji.
DVB-C

DVB-C

Zintegrowany w telewizorze tuner jest w stanie - w zależności od dostawcy treści cyfrowych - całkowicie wyeliminować konieczność wykorzystywania dodatkowego urządzenia w celu odbioru telewizji kablowej.
DVB-Multi

DVB-Multi

W telewizorze wbudowano tunery umożliwiające odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, a także - w zależności od dostawcy treści cyfrowych - telewizji satelitarnej oraz kablowej bez konieczności używania dodatkowych urządzeń.
Flicker Free 3D

Flicker Free 3D

Telewizory 3D firmy LG wykorzystują nowoczesną technologię generowania obrazu przestrzennego, dzięki której jest on pozbawiony migotania. Sprawia to, że jest on o wiele przyjaźniejszy dla użytkownika - redukuje uciążliwy ból głowy oraz zmęczenie oczu.
Full HD

Full HD

Telewizor wyświetla obraz w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080), zapewniając tym samym wyjątkową jego jakość. Każdy, nawet najdrobniejszy detal, każde przejście odcienia i każdy ruch zostaną odwzorowane z imponującą precyzją.
HDMI

HDMI

Interfejs przeznaczony do bezstratnego, cyfrowego przesyłania sygnału audio i video. Dzięki wysokiej przepustowości pozwala na przesyłanie bez kompresji, pozwalając na uzyskanie najwyższej jakości i doskonałej precyzji, a szeroka kompatybilność pozwala na łączenie telewizora m.in. ze sprzętem audio, odtwarzaczami i sprzętem komputerowym.
Home Dashboard

Home Dashboard

Centrum sterowania nowoczesnym telewizorem LG, łączące estetyczny wygląd, prostotę obsługi oraz bogate możliwości konfiguracji, umożliwiające dostosowanie panelu do potrzeb użytkownika. Jego zastosowanie sprawia, że korzystanie z bogatych funkcji oferowanych przez Smart TV staje się wyjątkowo intuicyjna.
Infinite Surround

Infinite Surround

Bazująca na najnowszych badaniach w dziedzinie akustyki technologia, umożliwiająca uzyskanie wiarygodnego dźwięku przestrzennego wyłącznie za pomocą wbudowanych w telewizor głośników. Jej zastosowanie pozwala na uzyskanie doskonałych wrażeń podczas oglądania materiałów w trójwymiarze.
LED

LED

Podświetlenie diodami LED pozwala na uzyskanie doskonałej jasności, szybkiego czasu reakcji, niskiego zużycia energii a także - dzięki kreatywnemu wykorzystaniu możliwości, jakie oferuje ich niewielki rozmiar - uzyskanie wyjątkowo lekkiej, elegankiej konstrukcji i nowoczesnego wzornictwa.
LG Smart TV

LG Smart TV

Oferowane przez firmę LG telewizory Smart oferują o wiele więcej niż widoczną na pierwszy rzut oka wyjątkową jakość obrazu - dzięki wysokiej mocy obliczeniowej, doskonałym technologiom wyświetlania, bogactwu aplikacji oraz potecjałowi, jaki oferuje dostęp do Internetu staną się pełnoprawnymi centrami domowej rozrywki. Nowatorski, atrakcyjny i w pełni intuicyjny interfejs sprawia, że interakcja z telewizorem staje się przyjemnością.
Magic Remote Ready

Magic Remote Ready

Telewizor jest w pełni kompatybilny z pilotem Magic Remote - połączeniem innowacyjnego pilota Magic Motion z wysokiej klasy mikrofonem. Doskonałe algorytmy rozpoznawania mowy oraz precyzja zainstalowanych czujników pozwalają na pełną, precyzyjną oraz intuicyjną kontrolę nad telewizorami LG Smart TV.
Picture Wizard II

Picture Wizard II

Prosty w obsłudze system zmiany ustawień obrazu, pozwalający w kilku krokach dostosować jego parametry do oczekiwań użytkownika. W zależności od modelu telewizora pozwala na kontrolę ostrości, poziomu bieli, kontrastu dynamicznego podświetlenia i wielu innych parametrów, pozwalając w każej sytuacji cieszyć się najwyższej jakości obrazem.
Premium Content

Premium Content

Dostępny dla użytkowników najnowocześniejszych telewizorów LG Smart TV bogaty wybór aplikacji i treści, obejmujący rozrywkę, materiały dla dzieci, sport oraz materiały edukacyjne. Dzięki wysokiej jakości oraz dużym zróżnicowaniu materiałów, połączonym z intuicyjnie rozwiązanym sterowaniem, pozwala na proste i szybkie odnalezienie interesujących treści, gwarantując wyjątkowe wrażenia.
Ribbon Stand

Ribbon Stand

Wzornictwo nowoczesnego telewizora stanowi ważne uzupełnienie jego walorów użytkowych - centralne ustawienie w pomieszczeniu sprawia, że jest on bardzo ważnym elementem wystroju. Designerzy firmy LG postawili na minimalizm - dzięki wyjątkowo cienkiej ramce oraz łączącej stabilność z płynną, elegancką linią podstawy Ribbon Stand ekran wydaje się zawieszony w powietrzu, znakomicie podkreślając tym samym doskonałą jakość obrazu.
Search

Search

Intuicyjna i efektywna wyszukiwarka, pozwalająca na szybkie i precyzyjne uzyskanie dostępu do interesujących użytkownika multimediów.
Skype

Skype

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych dostępny bezpośrednio z poziomu telewizora! Dzięki bogactwu możliwości, innowacyjnemu podejściu do komunikacji oraz doskonałej jakości połączeń Skype stanowi wyjątkowo atrakcyjną alternatywę - lub uzupełnienie - tradycyjnych telefonów.
Smart Energy Saving

Smart Energy Saving

Proekologiczne nastawienie firmy LG znalazło swój wyraz w systemie Smart Energy Saving. Dzięki udostępnieniu użytkownikowi możliwości wykorzystania potencjału czujnika inteligentnego (automatycznie dostosowującego jasność ekranu do warunków zewnętrznych), a także bezpośredniej kontroli jasności nowoczesne telewizory LG Smart TV charakteryzują się niskim poborem energii bez pogorszenia właściwości obrazu.
Sterowanie Smartfonem

Sterowanie Smartfonem

Intuicyjna w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wygodne i efektywne sterowanie zaawansowanymi funkcjami telewizora za pomocą smartfona. Dzięki wykorzystaniu potencjału ekranu dotykowego znakomicie ułatwia zarówno tradycyjne korzystanie z multimediów, jak i nawigację w sieci oraz wyszukiwanie treści.
Triple XD Engine

Triple XD Engine

Nowoczesny i wydajny procesor obrazu, pozwalający na osiągnięcie perfekcyjnej czystości i głębi, a także doskonałe odwzorowanie barw oraz kontrastu. Jego zastosowanie sprawia, że wyświetlany na ekranie telewizora obraz zachwyca swoją jakością i naturalnością.
USB 2.0

USB 2.0

Wykorzystanie standardu przesyłu danych USB w wersji 2.0 pozwala na użytkowanie szerwgu kompatybilnych urządzeń - od peryferiów komputerowych do odtwarzaczy multimedialnych. Dzięki wysokiej prędkości transferu korzystanie ze zgromadzonych materiałów jest płynne i bezproblemowe.
WiFi Ready

WiFi Ready

Telewizor przystosowany jest do obsługi zewnętrznych adapterów sieciowych, które z kolei pozwalają na nawiązanie stabilnego połączenia z siecią bezprzewodową.
A+

A+

Zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd oraz dbałość o środowisko naturalne.

Specyfikacja

  Ogólne

  LED
  24 miesiące
  Ribbon
  1.263 x 830 x 331 mm
  1.263 x 754 x 35.5 mm
  25.3 kg
  21.9 kg
  A+
  84/<0.1W
  -Polaryzacyjne CINEMA 3D - 4 pary w zestawie

  Parametry techniczne

  • 55
  1920 x 1080
  FullHD
  Tak
  Tak
  178
  178
  Tak
  Tak
  MPEG-4
  • 400
  2
  2 x 10W
  Virtual Surround
  Tak

  Funkcje

  Tak
  Tak
  Tak
  Tak
  Tak
  Tak
  2000
  -Inteligentny czujnik
  -Inteligentny System Oszczędzania Energii Plus

  Złącza

  4
  3
  Tak
  Przy użyciu adaptera
  Tak
  Tak
  Tak
  Tak
  1

Zadaj pytanie

LG 55LM620S

Kod produktu: 76600
(7) Dodaj opinię

Produkt niedostępny

Masz pytania? Zadzwoń (71) 397 49 99,
Pracujemy 7 dni w tygodniu.

Opinie o tym produkcie

4.6
5 ★ (5)
4 ★ (1)
3 ★ (1)
2 ★ (0)
1 ★ (0)
 • Maria Jarząbek
  Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości nie ma lepszego telewizora. Obraz w HD znakomity. Tuner Sat bardzo dla mnie przydatny i dobry. Odtwarza przez USB różne formaty wideo. Co do 3D nie wyrażam zdania, bo właściwie nie ma programów TV w tym formacie. Wszystkie inne funkcje działają, ale trzeba pamiętać, że to nie komputer a telewizor. Menu dość intuicyjne. Popstrykać guzikami na pilocie i szybko można się nauczyć obsługi.
  więcej »
  Marek Nowiński
  telewizor spełnia wszystkie moje oczekiwania, duży ekran, znakomicie skaluje obraz - każdy obraz wyświetlany jest na całym ekranie, płynne działanie, właściwie działanie DLNA, funkcja 3D prezentuje pełną głębię obrazu, polecam telewizory firmy LG
  więcej »
  Zbigniew Wronka
  Jestem bardzo zadowolony z telewizora. Cena do jakości wypada naprawdę super. Łatwy w obsłudze, bardzo intuicyjny. bardzo łatwa zmiana źródla odtwarzania. Telewizor widzi filmy i je odtwarza a także teksty .sub. polecam
  więcej »
  Mariusz Firch
  Doskonały telewizor. W zasadzie nie ma słabych punktów. Może przydałoby się więcej serwisów - np TVN Player i TVP. Darmowe filmy w 3D także nie "powalają" ale TV jako taki - znakomity!
  więcej »
  Marek Tarczykowski
  Rewelacja. Za rozsądne pieniądze całkiem dobry sprzęt. Obraz super, możliwość regulowania wszelkich parametrów. Minus- brak PIP-u w jakiej kolwiek formie.
  więcej »
  Michał Moździerz
  Telewizor godny polecenia, obraz i dźwięk bardzo dobrej jakości, łatwy w obsłudze, bezkonkurencyjny jeśli chodzi o parametry techniczne w tej cenie
  więcej »
  Wincenty Staniewicz
  Zamawiałem telewizor, który zgodnie z opisem na stronie NEO24.pl miał mieć parametr mci 400Hz a dostałem mci 200Hz.
  więcej »

PlusyPlusy

Tak Nie

Wpisz powyżej znaki z powyższej grafiki

Tagi

LG 55LM620S LG 55LM620 S
Przetwarzanie...