Wyszukiwanie zaawansowane
Produkty w koszyku:
0
ZAMÓW

 
Zawsze darmowa dostawa


Ocena: **** 4.5/5.0 (17 opinii)

Nowa linia: 2013; Rodzaj: LED; Wielkość ekranu [cal]: 40; Standard HD: FullHD; Obsługa 3D: Tak; Konwerter 2D do 3D: Tak; Indeks płynności obrazu [Hz]: 400; SmartTV: Tak; AllShare/DLNA: Tak; WiFi: Tak

TECHNOLOGIE


  • 2x okulary 3D w zestawie!
   2x okulary 3D w zestawie!

   Abyś mógł możliwie najszybciej cieszyć się najwyższą jakością obrazu 3D firma Samsung zdecydowała się na dodanie aż 2 par specjalnych okularów w zestawie. Dzięki temu oszczędzasz do nawet 300 zł.

  • 3D HyperReal Engine
   3D HyperReal Engine

   Zaawansowany silnik graficzny wyrównuje stopień nasycenia barw i szczegółów, dzięki czemu uzyskujemy niewiarygodnie naturalny i krystaliczny obraz. Wrażenia 3D jeszcze nigdy nie były tak realne.

  • 400Hz Sub Field Motion
   400Hz Sub Field Motion

   Lubisz oglądać filmy akcji lub wydarzenia sportowe? Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania obraz pozostanie ostry i wyraźny nawet podczas bardzo dynamiczny scen, więc nie umknie Ci już żaden szczegół.

  • AllShare
   AllShare

   Telewizor został wyposażony w opcję bezprzewodowego połączenia z innymi urządzeniami, dzięki czemu szybko i w prosty sposób wyświetlisz na dużym ekranie treści zapisane w pamięci Twojego telefonu, komputera lub tabletu.

  • BD Wise Plus
   BD Wise Plus

   Tryb automatycznego dostrajania telewizora do odtwarzaczy Blu-ray, który podnosi jakość oglądanych na tym źródle materiałów. W efekcie uzyskujemy niezwykle krystaliczny obraz.

  • Connect Share Movie
   Connect Share Movie

   Umożliwia odtwarzanie treści (filmów, muzyki i zdjęć) zapisanych na pamięci zewnętrznej USB, po jej bezpośrednim podłączeniu do telewizora. Teraz szybko i wygodnie pochwalisz się znajomym zdjęciami i filmami z wakacji.

  • DVB-C
   DVB-C

   Wbudowany tuner umożliwiający odbiór sygnału telewizji kablowej. W zależności od operatora pozwala na korzystanie z bogactwa kanałów tematycznych bez konieczności podłączania dodatkowego urządzenia.

  • DVB-S2
   DVB-S2

   Zintegrowany tuner drugiej generacji, pozwalający na odbiór cyfrowej telewizji satelitarnej. Dzięki wykorzystaniu standardu MPEG-4 umożliwia odbiór materiałów w wysokiej rozdzielczości, oferując tym samym najwyższą jakość rozrywki.

  • DVB-T
   DVB-T

   Zintegrowany tuner pozwoli cieszyć się bogatą ofertą wysokiej jakości kanałów cyfrowej telewizji naziemnej bez konieczności wykorzystywania dodatkowych urządzeń.

  • Dolby Digital Plus/ True HD
   Dolby Digital Plus/ True HD

   Standardowy format dźwięku przestrzennego Dolby Digital rozbudowano o szereg usprawnień (w tym tryb 7.1), dzięki czemu uzyskany dźwięk przestrzenny charakteryzuje się jeszcze bardziej naturalnym brzemieniem. W efekcie - niezależnie od tego czy grasz na konsoli, oglądasz film, słuchasz koncertu ulubionego zespołu - zawsze będziesz miał wrażenie, iż znajdujesz się w centrum wydarzeń.

  • Dual Core
   Dual Core

   Szybki, 2-rdzeniowy procesor pozwoli Ci na pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez SMART TV. Tak duża wydajność zapewnia nie tylko płynne działanie przeglądarki internetowej ale także otwiera drogę do wielu, bardziej zaawansowanych aplikacji. Zabawa, nauka, praca - to wszystko jest teraz możliwe na ekranie Twojego telewizora.

  • Dźwięk 3D
   Dźwięk 3D

   Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć w dziedzinie akustyki telewizory firmy Samsung umożliwiają uzyskanie wirtualnego dźwięku przestrzennego, pozostającego w pełnej harmonii z obrazem. Spójne i bogate w detale środowisko tworzone przez telewizory pozwala bez reszty zanurzyć się w świecie wirtualnej rozrywki.

  • Eco Sensor
   Eco Sensor

   Inteligentny czujnik na bieżąco monitoruje poziom naświetlenia pomieszczenia i automatycznie dopasowuje do niego jasność ekranu. Dzięki tej nowoczesnej i przyjaznej naturze technologii, telewizor nie tylko redukuje zużycie energii elektrycznej (oszczędzając tym samym Twoje pieniądze) ale także dba o Twoje oczy.

  • Konwersja 2D do 3D
   Konwersja 2D do 3D

   Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, aby uruchomić możliwość zmiany tradycyjnych, oglądanych w danym momencie, treści 2D w perfekcyjny obraz przestrzenny 3D. Zastosowane technologie i wysoka moc obliczeniowa telewizora zapewniają głębię i wiarygodność, która pozwoli Ci na nowo odkryć ulubione filmy.

  • Moc akustyczna 20W (2.0)
   Moc akustyczna 20W (2.0)

   Koniec z bylejakością w przypadku komponentów audio! W Twoim nowym telewizorze zainstalowano dwa, wysokiej klasy głośniki o mocy 10W każdy, co pozwoli na wypełnienie całego pomieszczenia dźwiękiem o nienagannej jakości. Wreszcie możesz używać swoje telewizora jako sprzętu audio na okazyjnych imprezach.

  • Nowy Samsung Smart Hub
   Nowy Samsung Smart Hub

   Aby ułatwić użytkownikom nawigację wśród wielu opcji telewizora, zaprojektowano nowy , bardziej intuicyjny interfejs. Teraz bez problemu zestawisz nadawane w danej chwili programy, aby móc wybrać najbardziej interesujący, a także szybko odnajdziesz się wśród setek dostępnych aplikacji.

  • Obraz 3D
   Obraz 3D

   Dzięki innowacyjnej technologii przetwarzania obrazu i wyjątkowym możliwościom oferowanym przez nowoczesne ekrany, telewizory Samsung oferują pełny i nieskrępowany dostęp do nowego wymiaru rozrywki - obrazu przestrzennego tak realistycznego, że aż ciężko odróżnić go od rzeczywistości. Wkrocz do świata 3D już teraz!

  • OneDesign
   OneDesign

   Jedność tworzy harmonię, a harmonia prowadzi do piękna. Projektanci firmy Samsung doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego ich telewizory charakteryzują się nie tylko wyszukaną stylistyką ale także praktycznym wzornictwem, które jednocześnie zachwyca i nie rozprasza uwagi. Dzięki temu już nic nie przeszkodzi Ci w delektowaniu się idealnym obrazem podczas oglądania ulubionych filmów.

  • PIP Smart tv
   PIP Smart tv

   Technologia 'obrazu w obrazie' umożliwia nie tylko jednoczesny podgląd dla dwóch źródeł (np. oglądając telewizje naziemną sygnał z DVD możemy podejrzeć w mniejszym okienku) ale także równoczesny dostęp do treści internetowych. Teraz w trakcie rozgrywki możesz sprawdzać statystyki zawodników lub podzielić się wrażeniami ze swoimi znajomymi na serwisach społecznościowych.

  • PVR Ready
   PVR Ready

   Wystarczy podłączyć do telewizora pamięć zewnętrzną abyś mógł w pełni cieszyć się możliwościami oferowanymi przez nowoczesne dekodery telewizji cyfrowej. Nagrywaj, pauzuj i ponownie odtwarzaj ulubione treści wedle swojej woli i życzenia!

  • Pilot dotykowy w zestawie!
   Pilot dotykowy w zestawie!

   Teraz możesz w jeszcze łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób przeglądać zasoby sieci oraz korzystać z dodatkowych aplikacji i funkcji Smart TV. Wszystko dzięki innowacyjnemu, dotykowemu pilotowi w zestawie.

  • S-Recommendation
   S-Recommendation

   Już nie musisz brnąć przez tysiące materiałów, aby wyłuskać to, co jest dla Ciebie interesujące. Nowa aplikacja S-Recommendation sama wyszuka, na podstawie wcześniej dokonanych przez Ciebie wyborów, odpowiednie treści i przedstawi ich propozycje na ekranie Twojego telewizora.

  • Samsung Smart View
   Samsung Smart View

   Wyobraź sobie, że oglądasz ważne wydarzenie sportowe wraz ze swoimi znajomymi i skończyły się przekąski, po które trzeba udać się do kuchni. Już nie musisz godzić się z ryzykiem przegapienia ważnego momentu, ponieważ możesz zabrać ekran ze sobą. Specjalna aplikacja Smart View umożliwia bezprzewodowe przesłanie obrazu z telewizora na ekran Twojego smartfonu z serii Galaxy. Połączenie telefonu i telewizora Samsung uczyni Twój świat jeszcze wygodniejszym.

  • Search All
   Search All

   Nowoczesna wyszukiwarka, pozwalająca na wygodne wyszukiwanie treści multimedialnych zarówno w sieci domowej, jak i w Internecie. Wystarczy wprowadzić interesujący nas temat bądź słowa kluczowe w panel wyszukiwania - po czym wybrać interesujące nas wyniki.

  • Skype
   Skype

   Teraz komunikator Skype jest dostępny także w twoim telewizorze. Dzięki niemu pozostaniesz w kontakcie ze znajomymi z całego świata, a nawet podzielisz się z nimi wrażeniami odnośnie oglądanego filmu.

  • Smart TV 2013
   Smart TV 2013

   Obecna generacja Smart TV to przede wszystkim kolejna odpowiedź na Twoje potrzeby. Dostęp do internetu i setek aplikacji oraz intuicyjny interfejs oferuje możliwość spersonalizowania nowego telewizora tak, aby stał się on Twoim indywidualnym centrum rozrywki. Ponadto teraz to telewizor uczy się obsługi Ciebie - analizując Twoje upodobania jest w stanie zaproponować interesujące dla Ciebie treści. Srebrny ekran jeszcze nigdy nie był tak przyjazny.

  • Sterowanie głosem
   Sterowanie głosem

   Koniec żmudnego i monotonnego wciskania przycisków - dzięki zaawansowanej funkcji rozpoznawania głosu sterowanie nowymi modelami telewizorów firmy Samsung stało się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjazne użytkownikowi.

  • Web browser
   Web browser

   Stworzona z myślą o otwarciu zasobów Internetu przed użytkownikami nowoczesnych telewizorów przeglądarka zapewnia wyjątkowe możliwości, pozwalając w pełni cieszyć się dostępem do sieci.

  • Wide Color Enhancer Plus
   Wide Color Enhancer Plus

   Wykorzystanie zaawansowanych algorytmów korekty jakości obrazu pozwoliło na uzyskanie niespotykanego bogactwa i nasycenia kolorów oraz precyzji w generowaniu przejść pomiędzy odcieniami. Wyposażone w tą technologię telewizory pozwalają w pełni cieszyć się bogactwem barw oferowanych przez Naturę.

  • Wireless
   Wireless

   Już nie musisz przeciągać kabla przez całe mieszkanie, aby cieszyć się możliwościami swojego Smart TV. Dzięki wbudowanej karcie sieci bezprzewodowej Wi-Fi w prosty sposób połączysz się z routerem w swoim domu i szybko uzyskasz dostęp do internetu na ekranie swojego telewizora.

  • Wsparcie Smartfona
   Wsparcie Smartfona

   Zaawansowana technologia pozwoliła na zastosowanie rozwiązań, które jeszcze bardziej zintegrują Twój smartfon od Samsunga z telewizorem tej samej marki. Teraz nie tylko możesz sterować telewizorem za pomocą telefonu ale także przesłać bezprzewodowo treści w obie strony. Już nie musisz rozstawać się ze swoim serialem idąc do kuchni, aby przygotować przekąski.

  Energia

  • A
   A

   Zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd oraz dbałość o środowisko naturalne.


Ogólne

2013
LED
24 miesiące
Tak
910.0 x 597.3 x 265.0 mm
910.0 x 525.9 x 47.0 mm
9.8 kg
8.7 kg
A
- Pilot dotykowy
- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna
-Okulary 3D w zestawie (2 szt. (SSG-5100GB))

Parametry techniczne

 • 40
1920 x 1080
FullHD
Tak
Tak
16:9
S2
Tak
Tak
MPEG-4
 • 400
-Digital Noise Filter
-400 Hz CMR
-3D HyperReal Engine
-Wide Color Enhancer Plus (w pełni naturalne kolory)
-Natural Movie Support
-Dolby Digital Plus
-Głośniki Down Firing - Full Range
-DTS Studio Sound
-DTS Premium Audio 5.1
-Dźwięk 3D
2
10 + 10
Dźwięk 3D
Tak

Funkcje

Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Eco Sensor (czujnik intensywności oświetlenia w pomieszczeniu)
-S - recommendation
-SmartHub 2013
-Sterowanie głosem
-Dwurdzeniowy procesor
-Wsparcie Smartfona
-Search All
-Social TV
-Skype
-Przeglądarka internetowa
-WiFi Direct
-PVR Ready

Złącza

4
Tak
CI+
Tak
Tak
Tak
Tak
Optyczne Wyjście Audio
1
2x okulary 3D w zestawie!, 3D HyperReal Engine, 400Hz Sub Field Motion, AllShare, BD Wise Plus, Connect Share Movie, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, Dolby Digital Plus/ True HD, Dual Core, Dźwięk 3D, Eco Sensor, Konwersja 2D do 3D, Moc akustyczna 20W (2.0), Nowy Samsung Smart Hub, Obraz 3D, OneDesign, PIP Smart tv, PVR Ready, Pilot dotykowy w zestawie!, S-Recommendation, Samsung Smart View, Search All, Skype, Smart TV 2013, Sterowanie głosem, Web browser, Wide Color Enhancer Plus, Wireless, Wsparcie Smartfona, A

Co daje

Proste i szybkie zakupy
- decyzja o odroczonej płatności za zamówienie w 30 sekund.
Bezpieczeństwo i wygoda
- z FerBuy zawsze otrzymasz towar zanim za niego zapłacisz.
Elastyczna płatność
- masz 14 dni na decyzję, jak zapłacisz za zakupy.
Kupuj nawet, gdy nie masz wolnych środków
- nie musisz przechodzić przez długie formalności, od razu dostajesz decyzję o finansowaniu Twoich zakupów.

Co daje

1
Złóż zamówienie za maksymalnie 1200 zł
i wybierz odroczoną płatność z FerBuy.
2
Wypełnij prosty wniosek
podając numer PESEL i telefonu. Decyzję otrzymasz po 30 sekundach!
3
Ciesz się zakupami
FerBuy opłaci Twoje zamówienie błyskawicznie, nie czekasz na zaksięgowanie wpłaty i odbierasz swoje zakupy
4
Zapłać później

Opcja 1 Możesz uregulować płatność w ciągu 14 dni i uiścić tylko jednorazową opłatę 10 zł za odroczenie.

lub

Opcja 2 Zapłacić tylko 30% wartości zamówienia, a resztę rozłożyć na wygodne raty. Co miesiąc, aż do całkowitej spłaty FerBuy dostarczy Ci zestawienie należności (koszt zestawienia: 20zł.)

Ocena klientów: **** 4.5/5.0 (17 opinii)


Autor: A.

*****

Porównywałam ostatnio dwa modele telewizorów Led Samsunga i znalazłam kilka różnic w modelach UE 40F650 oraz UE 40F6400 - jeśli ktoś znalazłby jeszcze jakieś proszę o podzielenie się informacją. Mam zamiar kupić któryś z tych tv ale wciąż zastanawiam się czy warto jest wydać większe pieniądze na model 40F6500. Podstawową różnicą jest częstotliwość odświeżania model F6400 ma 200Hz, a model F6500 ma 400Hz, dodatkowo wyczytałam że model 40F6500 ma kilka złączy więcej Eurozłącze (SCART), gniazdo CI i IR Out . Nazwa wzornictwa w sumie nie jest ważna mają one podobne obudowy może lekko kolorystyka F6500 ma kolor chromowany srebrny, a F6400 Czarny. Jeden ma nazwę podaną przez Samsunga One Design, a drugi ToC przez co zmienia się typ smukłości tych telewizorów na Smukły i Slim 1. No i różnica jest w typie ramki w jakim jest zamknięty - ekran UE40F6500 ma bardzo wąską, a drugi NNB inny typ ramki ale osobiście oglądając nie widziałam wielkiej różnicy. Tym bardziej, że podstawa jest taka sama (czteroramienna). Różnica jeszcze jest w funkcji ConnectShare jest inaczej nazwana w jednym modelu i inaczej w drugim ale raczej nie ma wielkie różnicy w zastosowaniu tego złącza, po prostu podłączamy pendriva wybieramy materiał filmowy do obejrzenia i oglądamy. Ale tak naprawdę obydwa modele bardzo ładnie wyglądają, podobają mi się bardzo i nadal nie wiem który wybrać i kupić.


 Wygląd, Jakość obrazu, Odwzorowanie kolorów, Jakość dźwięku, Łatwość obsługi, Kąt widzenia, Ilość złaczy i wejść
Opinia przydatna dla 85% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: . N.

*****

Wstyd się przyznać jak długo wybierałem telewizor. Byłem ukierunkowany na Samsunga, ponieważ mam tel. Samsunga i byłem ciekaw jak wyglądają ich wspólne funkcje po sparowaniu, poza tym szukałem potwierdzenia , że to trafny wybór. Super, że jest WiFi, świetna obróbka z 2D do 3D, ultra lekkie okulary, 400Hz przydatne właśnie przy wartkich akcjach w 3D, nagrywanie i odtwarzanie z dowolnego dysku twardego, no i oczywiście Smart, jest bardzo smart:) . Opinie które udało mi się znaleźć w necie nie do końca są prawdziwe, jak dla mnie to kwestia dostrojenia tel.a im więcej ma funkcji tym może się to wydać trudniejsze. Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga 40F6500 - nie prawdą jest że świeci, że kolory nie takie i że coś jest z dźwiękiem. Tryb Eco super działa w jasnych jak i bardzo ciemnych pomieszczeniach, dzięki czemu bardzo przyjemnie się go ogląda w dzień i w nocy:D. Polecam każdemu kto oczekuje od telewizora czegoś więcej niż tylko zwykłego telewizora.


 Wygląd, Jakość obrazu, Odwzorowanie kolorów, Jakość dźwięku, Kąt widzenia, Ilość złaczy i wejść
Opinia przydatna dla 92% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: S. P.

*****

Jestem pod wielkim wrażeniem po zakupie tego telewizora... oczywiście pozytywnym. Wspaniały wygląd, cieniutka ramka, noga, (wolał bym czarną ale trudno)... Bogactwo nowoczesnych rozwiązań technicznych, WiFi, Pakiet Smart Hub, 3D... tutaj nie wiem które lepsze, pasywne czy aktywne... ale efekty znakomite. Dwa piloty, sterowanie ze smartfona a także głosowe... które działa, dla mnie to jednak nowinka z której nie korzystam. Reasumując... telewizor bardzo nowoczesny i piękny... wszystkiego jeszcze nie zdołałem odkryć, z tego co już... jestem bardzo zadowolony. Co do jakości i trwałości produktów Samsunga to jestem spokojny. Miałem telefony i telewizor poprzedni tej firmy i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam też ze względu na cenę, ten telewizor w Euro AGD był o ponad 600 złotych droższy, i jak sprawdzałem przed chwilą, jest dalej nawet teraz o 700. W Neo24 2 585 zł a w RTV Euro AGD 3 299 zł. Jeszcze raz polecam ten telewizor i Neo24. :-)


Opinia przydatna dla 80% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: E. T.

*****

Bardzo dobry zakup. Chwilę trwało właściwe ustawienie kolorów, ale teraz rewelacja. Ogromny plus za dźwięk. Czasem zastanawiam się czy mam włączone kino domowe, czy to "tylko" telewizor. Ciekawe aplikacje online, telewizor szybko łapie sieć, nawet mój telefon Samsung :). Bieżąca aktualizacja oprogramowania. 3D jak w kinie. To był dobry zakup. Mam go od tygodnia i widzę same plusy. Polecam


Opinia przydatna dla 86% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: P. Z.

****

Zalety:
Obraz: bardzo dobry z DVB-T i z Satelity (n na kartę)
Dźwięk zadowalający jak na wbudowane głoś›niki
Współpraca z modułem CI bardzo dobra i bezproblemowa
Funkcje smart TV rewelacja
Wady:
Długi czas przełączania pomiędzy kanałami 2-3s
Brak jednoczesnego odbioru sygnału z anteny naziemnej i satelitarnej - konieczność przełączania pomiędzy antenami


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. P.

****

Telewizor działa prawidłowo, bardzo czuły na zakłócenia, ale jest to wina dostawcy usług multimedialnych lub ewentualne podłączenia. Żeby wykorzystać w pełni możliwości trzeba podłączyć do internetu. Jak dla mnie ma bardzo dobrą funkcję automatycznie się sam wyłącza - zawsze zapominam nastawić zegar.


Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: S. P.

****

Bardzo łatwa konfiguracja i obsługa. Telewizor ma ładny design i jest lekki. Obraz świetny, dużo ciekawych funkcji ale jak na razie nie wszystkie są jeszcze sprawdzone. Ogólnie polecam ten model.
Transakcja przebiegła bardzo szybko i bezproblemowo, a cena w tym sklepie jest konkurencyjna!


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: M. C.

****

Produkt OK, biorąc pod uwagę cena / dostarczone funkcjonalności.
Czasem ma zwisy, nie wiem czy to kwestia procesora czy sieci (czyli już nie TV). NO ale szybsze to już seria 7, 8, i inna cena.
Total, jak wyżej: Produkt OK, biorąc pod uwagę cena / dostarczone funkcjonalności.


Opinia przydatna dla 100% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: K.

****

TV mam od kilku dni, obraz bardzo fajny, jednak dźwięk... no to najgorsze rozczarowanie, włączone standardowe ustawienia powodowały, że dźwięk był mega cichy. Sam wygląd super, może trochę za bardzo skompilowane menu :) ale ogólnie zadowolony jestem :) Polecam :)


 Wygląd, Jakość obrazu, Odwzorowanie kolorów, Kąt widzenia, Ilość złaczy i wejść
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie
Autor: U.

****

A kolejną istotną różnicą jest to że UE40F6500 ma wbudowany dekoder DVB-S - cyfrowy satelitarny więc jeśli ktoś chce się pozbyć dodatkowego pudełka obok telewizora to jest to ważna funkcja. Na pozostałe opinie za wcześnie. Podsumuję po kilu tygodniach :)


Opinia przydatna dla 83% osób
Czy ta opinia jest przydatna dla Ciebie? Tak Nie

Nowa opinia

SAMSUNG UE40F6500

KOD: 86349

  W magazynie

Sprawdź dostępność
WPISZ KOD DOSTAWY

ZAPŁAĆ ZA 14 DNI

 
 • decyzja o odroczonej płatności w 30 sekund
 • otrzymasz towar zanim za niego zapłacisz
 Kup i zapłać za 14 dni >

PAKIET BEZTROSKI

 
 • 15 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny
 • gwarancja "door to door" na zakupiony towar
 • ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych podczas transportu

Wybierz pakiet beztroski!

dowiedz się więcej..

dowiedz się więcej..


 • Nowa linia: 2013
 • Rodzaj: LED
 • Wielkość ekranu [cal]: 40
 • Standard HD: FullHD
 • Obsługa 3D: Tak
 • Konwerter 2D do 3D: Tak
 • Indeks płynności obrazu [Hz]: 400
 • SmartTV: Tak
 • AllShare/DLNA: Tak
 • WiFi: Tak

Znajdź podobne

 
Pokaż

Tagi

SAMSUNG UE40F6500 SAMSUNG UE 40F6500

Przetwarzanie...