Wyszukiwanie zaawansowane
Produkty w koszyku:
0
ZAMÓW

 
Zawsze darmowa dostawa

STR DN1050
STR DN1050STR DN1050STR DN1050

Ilość kanałów: 7.2; Rodzaj: 7.2; Moc na jeden kanał [W]: 165; Moc [W]: 1155; HDMI: 9

 

 

Sony STR DN1050

7-kanałowy amplituner Sony STR-DN1050 to flagowy model nowej linii produktowej na 2014 rok. Jednostka stanowi ulepszoną wersję uznanego modelu STR-DN1040, który doczekał się licznych nagród i pochlebnych recenzji. Ulepszona odsłona oferuje równie szeroką funkcjonalność i elastyczne możliwości tworzenia uniwersalnego systemu audio-wideo dla całego domu. W szczególności wyróżniają się tutaj technologie bezprzewodowe WiFi, AirPlay, Bluetooth oraz NFC - taka kombinacja gwarantuje wsparcie niemal dla każdego źródła audio z funkcjami strumieniowymi. Ponadto obsługa szereokiej gamy formatów wysokiej rozdzielczości (np. Direct Stream Digital - DSD) oraz sieciowe usługi muzyczne z serwisów Pandora czy Spotify znacząco rozszerzają zakres dostępnych form rozrywki.

 

 

 

Rozdzielczość Ultra HD 4k

Zaawansowane możliwości audio amplitunera idą w parze z potencjałem wideo. Obsługa nowoczesnego standardu rozdzielczości UHD pozwala na podłączenie zgodnego telewizora i odtwarzanie filmów w 4-krotnie wyższej jakości niż dotychczasowy standard Full HD. Dodatkowo istnieje opcja konwersji treści FHD do poziomu 4k, dzięki czemu możesz na nowo odkryć bogactwo wizualne swoich mediów.

 

 

 

Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth i NFC

Za pomocą wbudowanego modułu BT można skorzystać z opcji strumieniowego odtwarzania muzyki z kompatybilnych urządzeń przenośnych. W ten sposób albumy ze smartfona czy tabletu mogą zabrzmieć z pełną mocą na zestawie kina domowego. Oprócz tego funkcja parowania NFC (Near-Field Communication) umożliwia podłączenie zgodnego źródła audio za pomocą jednego dotyku - szybkie i proste rozwiązanie.

 

 

 

Muzyka na skalę sieciową

Model oferuje liczne opcje rozrywki sieciowej, dostępne po uzyskaniu połączenia z domowym routerem w standardzie WiFi lub LAN. Zaletą takiego rozwiązania jest m.in. możliwość strumieniowej transmisji multimediów ze zgodnych urządzeń sieci domowej przez AirPlay. Dzięki temu możesz odtwarzać muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub komputera na zestawie kina domowego - i to bezprzewodowo!

 

 

Multiroom z zasilaną strefą 2

STR-DN1050 wyposażono w obszerny zakres złącz, w tym w potrójny interfejs wyjściowy HDMI. Jedno wyjście jest dedykowane do obsługi drugiej strefy wideo w domu, dzięki czemu można stworzyć oddzielny system kina domowego w drugim pomieszczeniu. W rezultacie wszystkie źródła audio-wideo podłączone do amplitunera mogą być kontrolowane z drugiej strefy, włączając w to także usługi strumieniowe i transfer Bluetooth.

 


TECHNOLOGIE


  • 3D Ready
   3D Ready

   Urządzenie przystosowane jest do obróbki wysokiej obrazu 3D, umożliwiając dostęp do rozrywki najwyższej klasy.

  • 4K
   4K

   Kolejny etap rozwoju w przetwarzaniu obrazu - rozdzielczość 4k (3840 x 2160) zapewnia perfekcyjną jakość i szczegółowość materiałów filmowych. Dostępna tylko w najlepszych i najnowocześniejszych urządzeniach, jest gwarancją wyjątkowej jakości rozrywki.

  • AirPlay
   AirPlay

   Technologia AirPlay pozwala na przesyłanie mediów z Twojego iPhone'a do telewizorów lub głośników przy pomocy urządzenia Apple TV. Dzięki opcji reprodukcji obrazu to co widzimy na ekranie smartfona jest przesyłane na większy ekran telewizora.

  • Bluetooth
   Bluetooth

   Sterowanie urządzeniem , współpraca przez Bluetooth

  • DLNA
   DLNA

   Umożliwia współdzielenie plików multimedialnych pomiędzy komputerem i telewizorem oraz innymi urządzeniami audio-wideo, poprzez podłączenie bezprzewodowo lub przewodowo telewizora do domowej sieci komputerowej.

  • Deep Colour
   Deep Colour

   Technologia przesyłania obrazu z wyższą niż standardowa głębią barw pozwala na wyświetlanie idealnie płynnych przejść między kolorami.

  • Powered Zone 2
   Powered Zone 2

   Technologia umożliwiająca wykorzystanie zestawu kina domowego do nagłośnienia więcej niż jednego pomieszczenia. Oprócz doskonałego dźwięku przestrzennego w domowym centrum rozrywki pozwala również na nagłośnienie dodatkowego pokoju, a dzięki możliwości sterowania za pomocą smartfona lub pilota w każdym z tych pomieszczeń całość jest w pełni interaktywna.

  • USB 2.0 Hi-Speed
   USB 2.0 Hi-Speed

   Umożliwia szybsze przesyłanie danych przy użyciu standardu USB 2.0

  • x.v. Colour
   x.v. Colour

   Innowacyjna technologia obróbki obrazu, pozwalająca na wyświetlenie niemal dwukrotnie bogatszej niż przestrzeń RGB palety barw. Dzięki jej zastosowaniu kolory są o wiele bardziej żywe i realistyczne.

  Dźwięk Surround

  • DTS NEO:6
   DTS NEO:6

   Zaawansowany kodek audio, pozwalający na wykorzystanie zwykłej ścieżki stereo do wykreowania przestrzennego dźwięku 5.1, 6.1 lub 7.1. Dzięki takiemu rozszerzeniu systemu dźwięku przestrzennego udało się osiągnąć wyjątkową głębię i realizm efektów.

  • DTS-ES
   DTS-ES

   Zaawansowany kodek audio, pozwalający na wzbogacenie dźwięku 5.1 o dodatkowy kanał, dzięki czemu efektywnie wykorzystuje systemy 6.1 oraz 7.1.

  • DTS-HD High Resolution Audio
   DTS-HD High Resolution Audio

   Zaawansowany kodek dźwięku przestrzennego, pozwalający na transmisję dźwięku z przepustowością do 6 Mbps, z wykorzystaniem systemów surround do 7.1 włącznie.

  • DTS-HD Master Audio
   DTS-HD Master Audio

   Innowacyjny kodek audio, umożliwiający bezstratną kompresję dźwięku przestrzennego, z wykorzystaniem systemów surround do 7.1 włącznie. Dzięki wyjątkowo wysokiej, studyjnej jakości dźwięku oraz szerokiej kompatybilności wstecznej wykorzystywany jest przez urządzenia klasy Premium.

  • Dolby Digital EX
   Dolby Digital EX

   Rozwinięcie standardu Dolby Digital, pozwalające na obsługę dodatkowego kanału dźwięku. Jego zastosowanie umożliwia pełne wykorzystanie możliwości systemu 6.1 oraz 7.1.

  • Dolby Pro Logic II
   Dolby Pro Logic II

   Kodek pozwalający na zapisanie w sygnale stereo kompletnej ścieżki w systemie 5.1. Charakteryzuje się optymalizacją parametrów dźwięku przestrzennego i stosunkowo niewielkim zużyciem zasobów, a jego zastosowanie pozwala na dodanie każdemu materiałowi nowego wymiaru.

  • Dolby Pro Logic IIx
   Dolby Pro Logic IIx

   Kodek pozwalający na zapisanie w sygnale stereo kompletnej ścieżki w systemie 6.1 lub 7.1. Dzięki takiemu rozszerzeniu systemu dźwięku przestrzennego udało się osiągnąć wyjątkową głębię i realizm efektów, a możliwość wykorzystania trzech różnych trybów (gry, filmy i muzyka) pozwala na idealne dobranie parametrów pracy systemów audio do potrzeb użytkownika.

  • Dolby Pro Logic IIz
   Dolby Pro Logic IIz

   Dalsze rozwinięcie kodeka Dolby Pro Logic, umożliwiające pełne wykorzystanie dodatkowych, górnych kanałów dźwięku. Dzięki zaawansowanej identyfikacji dźwięku pozwala na konwersję tradycyjnych ścieżek dźwiękowych tak, by w pełni wykorzystać możliwości systemów 9.1.

  • Dolby TrueHD
   Dolby TrueHD

   Dzięki możliwości obsługi formatu Formaty Dolby TrueHD dźwięk odtwarzany z płyt Blu-ray jest idealnej jakości. Dźwięk brzmi niemal tak dobrze jak w wersji studyjnej, co pozwala wsłuchać się w każdy szczegół jaki w ścieżce umieścili autorzy.

  • Dolby Digital
   Dolby Digital

   Standard Dolby Digital jest wiodącym na świecie standardem dźwięku cyfrowego. Zapewnia czysty, realistyczny i doskonałej jakości dźwięk, niezależnie czy oglądasz film, czy słuchasz ulubionej muzyki.

  • Dolby Digital Plus
   Dolby Digital Plus

   Standard cyfrowej kompresji dźwięku, pozwalający na wykorzystanie systemów dźwięku przestrzennego do 7.1 włącznie. Umożliwia uzyskanie wysokiej jakości, wiarygodnego dźwięku przestrzennego.


Ogólne

 • 7.2
7.2
Czarny
24 miesiące
172 x 329 x 430 mm
10.3
120W na kanał
220 - 240 V 50/60 Hz
240 / 0.3
- 2 baterie AA
- antena AM / FM
- instrukcja obsługi w języku polskim
- karta gwarancyjna, mikrofon kalibracyjny
- pilot

Parametry techniczne

 • 165
 • 1155
Tak
Dolby Digital EX/ Dolby Digital
96kHz/24bit : PCM, FLAC, ALAC
Dolby Prologic/II /IIx /IIz: (Prologic, II, IIx)
Dolby Dual Mono
192kHz/24bit: PCM, FLAC Dolby TruHD/Dolby Digital +
- Ultra HD (4K) Pass-Through - Obraz 4k
- Przystosowany do obsługi obrazu 3D
- Bravia Sync
- Deep Colour
- Digital Cinema Sound HD
- Interpolacja wideo do 1080p / 4k
- x.v.Colour
DTS HD MA/ DTS HD HR
DTS 96/24/ DTS Neo:6: (96/24)
DTS / DTS-ES (Matrix6.1 / Discrete6.1)
LPCM (2CH/5.1CH/7.1CH) thru HDMI : Yes (2CH / 5.1CH / 7.1CH)
Regulacja tonów wysokich/niskich

Funkcje

- Radio internetowe
- Multiroom z zasilaną strefą 2
- High-Res Audio
- Technologia Bi-AMP
Tak
- Automatyczna kalibracja dźwięku
Tak
Tak
Wi-Fi z DLNA i AirPlay
Sterowanie i strumieniowa transmisja ze smartfona

Tuner radiowy

Cyfrowy
Tak
60
AM, FM (UKF)

Złącza

9
Tak
- 6 x HDMI
- 2 x optyczne
- 1 x koaksjalne
- 4 x analogowe wejście liniowe audio

- 2 x kompozytowe wejście wideo
- 2 x MHL
- 3 x HDMI
- 1 x kompozytowe wyjście na monitor
- 1 x wyjście słuchawkowe
- Współpraca z iPhone
- Współpraca z iPod
- MHL
- NFC
3D Ready, 4K, AirPlay, Bluetooth, DLNA, Deep Colour, Powered Zone 2, USB 2.0 Hi-Speed, x.v. Colour, DTS NEO:6, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Pro Logic IIz, Dolby TrueHD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus

Nie znaleziono wpisów

Nowa opinia

SONY STR DN1050

KOD: -3226

W magazynie
Produkt obecnie niedostępny

Sprawdź dostępność
WPISZ KOD DOSTAWY
zwrot w 60 dni
Aby zwrócić towar w ramach promocji „Zwrot w 60 dni” towar musi być:
 • Nieużywany
 • Nieotwierany tj. oryginalnie zapakowany przez producenta
 • Nie może być zakupiony w systemie ratalnym oraz jako towar II jakości.
Regulamin

PAKIET BEZTROSKI

 
 • 15 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny
 • gwarancja "door to door" na zakupiony towar
 • ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych podczas transportu

Wybierz pakiet beztroski!

dowiedz się więcej..

dowiedz się więcej..


 • Ilość kanałów: 7.2
 • Rodzaj: 7.2
 • Moc na jeden kanał [W]: 165
 • Moc [W]: 1155
 • HDMI: 9

Znajdź podobne

 
Pokaż

Tagi

SONY STRDN1050 SONY STR DN1050

Przetwarzanie...