HYUNDAI FMT 212 MP

Kod: 326958
HYUNDAI

Oceń ten produkt jako pierwszy

 • Rodzaj: Transmiter
85.99 PLN
OutOfStockNiedostępny online
Produkt niedostępny
 • Niedostępny online
Opis produktu

Nadajnik Hyundai FMT 212 MP Czarny

Nadajnik Hyundai FMT 212 przez port USB i wejście kart SD pozwala na odtwarzanie plików audio, nie trzeba zmieniać radia na nowe.

Nadajnik Hyundai FMT 212 przez port USB i wejście kart SD pozwala na odtwarzanie plików audio. Dzięki zakupieniu nadajnika nie jesteś zmuszony zmienić swojego radia na nowe. Ten model nadajnika również można łatwo przemienić na samodzielny odtwarzacz MP3 podłączając słuchawki. Warto również wspomnieć o nowoczesnym designu z wyświetlaczem LED. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, można sterować radiem z tylnego siedzenia samochodu. Nadajnik Hyundai obsługuje formaty MP3 i WMA, posiada zaprogramowane korektory i do dyspozycji 206 częstotliwości FM od 87,5 do 108 Hz. Można ładować urządzenie przez USB lub za pomocą zapalniczki samochodowej.

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
 • Transmiter
 • LCD 1 "ekran (2,5 cm)
  Może być stosowany, jako samodzielny odtwarzacz MP3
  206 częstotliwości FM (87,5 do 108,0 MHz)
  Wejście dla karty Micro SD, mini wejście USB
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj swoją opinię

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.