Gra PC STAR WARS BATTLEFRONT II

Kod: 316657
EA

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • Gatunek: Akcja
  • Wersja językowa: PL
  • Kategoria wiekowa: Od 16 lat
59.90 PLN
OutOfStockNiedostępny online
Produkt niedostępny
  • Niedostępny online
Opis produktu

Zamów grę przed premierą aby otrzymać pakiet Star Wars™ Battlefront™ II: Ostatni Jedi™ – Bohaterowie z unikalnymi elementami związanymi z filmem Gwiezdne wojny™: Ostatni Jedi™

Pakiet zawiera:

·         Dostępny na wyłączność, inspirowany filmem Gwiezdne wojny™: Ostatni Jedi™ wygląd dwóch bohaterów:

o    Kylo Rena

o    Rey

·         1 epicki modyfikator zdolności zmieniający Sokoła Millennium w Sokoła Millennium z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, łącznie z efektami dźwiękowymi i wyglądem

·         2 epickie modyfikatory zdolności dla Rey, pozwalające kontrolować umysły wrogów i wywoływać chaos na polu walki

·         2 epickie modyfikatory dla Kylo Rena, pozwalające paraliżować i przyciągać oponentów z użyciem Mocy

·         1 epicki modyfikator zdolności dla nowego statku bohatera Najwyższego Porządku

OPIS GRY:

Wyrusz w podróż do świata Star Wars™ w kolejnej odsłonie najpopularniejszej serii gier akcji Star Wars w HD.

Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w rolę Iden – członkinię elitarnej jednostki specjalnej, najnowszego bohatera uniwersum Star Wars – i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść, której fabuła obejmuje okres 30 lat.

W trybie wieloosobowym przeniesiesz się na szczegółowe, nieustannie zmieniające się pola bitew ze wszystkich trzech najważniejszych okresów Star Wars – prequeli, trylogii klasycznej i nowej trylogii. Modyfikuj i ulepszaj swoich bohaterów, myśliwce gwiezdne i żołnierzy, wyposażając ich w unikalne zdolności bojowe. Dosiadaj tauntaunów i przejmuj kontrolę nad czołgami oraz skuterami repulsorowymi. Atakuj wielkie jak miasta niszczyciele gwiezdne i posługując się Mocą stawiaj czoła słynnym postaciom takim jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo. Weź udział w rozgrywce inspirowanej 40-letnią, nieprzemijającą magią filmowej serii Star Wars.

Zostań bohaterem własnej sagi Star Wars.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

Nowy bohater, nieznana opowieść
Wciel się w żołnierza elitarnej jednostki specjalnej – równie groźnego na ziemi, co w przestrzeni kosmicznej – i weź udział w porywającej, pełnej emocji kampanii Star Wars™ dla pojedynczego gracza, obejmującej ponad 30 lat i będącej pomostem między wydarzeniami z filmów Gwiezdne wojny™: Powrót Jedi™ i Gwiezdne wojny™: Przebudzenie Mocy™.

Niezrównane pola bitew Star Wars
Pod względem bogactwa i różnorodności z trybem wieloosobowym Star Wars nie może się równać absolutnie nic. Tylko tu maksymalnie 40 graczy może wcielać się w słynnych bohaterów, wiernie odwzorowanych żołnierzy z różnych okresów sagi oraz zasiadać za sterami całego mnóstwa pojazdów naziemnych i latających, uczestnicząc w wojnie obejmującej swym zasięgiem całą galaktykę.

Walka w kosmosie na galaktyczną skalę
Na potrzeby Star Wars™ Battlefront™ II walkę w przestrzeni zaprojektowano zupełnie od nowa, wprowadzając różnorodne opcje sterowania, bogaty wybór uzbrojenia i możliwość daleko idących modyfikacji. Dołącz do swojej eskadry i mknij przez pola asteroid oraz imperialne doki. Niszcz ogromne okręty wojenne i bierz udział w pojedynkach o najwyższą stawkę, pilotując legendarne myśliwce gwiezdne w bitwach z udziałem maksymalnie 24 graczy i 40 statków kierowanych przez sztuczną inteligencję.

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
  • Akcja
  • PL
  • Od 16 lat
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj swoją opinię

  • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Podobne produkty

TECHLAND Pak Rajdowy (Crash Time 5 + Flotaut 3 + Gaz Guzlers)

TECHLAND Pak Rajdowy (Crash Time 5 + Flotaut 3 + Gaz Guzlers)

MIMIMI GAMES Seria Day1: Shadow Tactics

MIMIMI GAMES Seria Day1: Shadow Tactics

JUJUBEE Realpolitiks

JUJUBEE Realpolitiks

GEARBOX SOFTWARE Battleborn PC

GEARBOX SOFTWARE Battleborn PC

Cena
46,99 zł
52,89 zł
49,99 zł
51,00 zł
Producent TECHLAND MIMIMI GAMES JUJUBEE GEARBOX SOFTWARE
Gatunek Wyścigi Strategia Strategia Akcja
Wersja językowa - Polska PL (napisy) Angielska
Kategoria wiekowa Od 3 lat Od 16 lat Od 7 lat Od 16 lat