Kawa ziarnista ETNO CAFE 4 x 250 g zestaw

Kod: 337911
ETNO CAFE

Oceń ten produkt jako pierwszy

 • Rodzaj kawy: Ziarnista
 • Waga [g]: 4x250 g 
 • Mieszanka kaw: 100% Arabica
99.99 PLN
InStockW magazynie
Towar dostępny w naszym magazynie
Wysyłamy w poniedziałek!
99,99 zł
 • Wysyłka: do 24h Zamówienie potwierdzone przez Dział Obsługi Klienta do godziny 14:00 dla towarów dostępnych wysyłka w ten sam dzień.

  * 98.9% przesyłek kurierskich dostarczamy
  w 24h – w dni robocze od momentu wysłania z magazynu.

  * nie dotyczy produktów powystawowych
 • W magazynie
 • od 0,00 zł Kurier z wniesieniem
 • od 0,00 zł Paczkomaty
 • od 0,00 zł Odbiór w placówce Poczty Polskiej
 • od 0,00 zł Kurier Pocztex
 • od 6,99 zł Stacja z paczką
 • od 9,99 zł Kurierem priorytetowo
Zadzwoń i zamów (pn-pt)
71 397 49 99
Wszystko zaczyna się od dobrej kawy
Opis produktu

Istotne cechy

 • Rodzaj kawy
  Rodzaj kawy Ziarnista
 • Waga [g]
  Waga [g] 4x250 g 
 • Mieszanka kaw
  Mieszanka kaw 100% Arabica
ETNO CAFE 4 x 250 g zestaw degustacyjny

W zestawie degustacyjnym kaw Etno Cafe znajdziesz autorski przegląd wysokojakościowych ziaren. Spróbuj intensywnego, ciemniej palonego Italian Roast, albo jaśniej palonego, delikatniejszego Intercontinental. Poczuj różnicę słodkiego smaku migdałowych nut w brazylijskiej kawie Yellow Bourbon oraz bardziej orzeźwiającej i cytrusowej Colombi Medellin. To nie koniec różnic. W zestawie znajdziesz blendy - mieszanki ziaren (Italian Roast, Intercontinental) oraz single - jednorodne ziarna (Yellow Bourbon, Colombia Medellin), kawy o obróbce washed (Columbie Madelline), która sprawia, że kawa ma bardziej szlachetny profil smakowy, oraz pozostałe o obróbce natural. Jedno jest pewne, w jednym zestawie każdy miłośnik czarnego naparu znajdzie przegląd kawowych różnorodności i będzie miał możliwość zabawy smakiem i aromatem.

ETNO CAFE 4 x 250 g zestaw degustacyjny
Ziarna kawy Etno Cafe

Kawy Etno Cafe to paleta najświeższych ziaren pochodzących z polskiej palarni, wyselekcjonowanych i zamkniętych w designerskich opakowaniach. Co je wyróżnia od standardowych kaw dostępnych w każdym sklepie? Po pierwsze jaśniejszy profil palenia, dzięki czemu każdy łyk to doświadczenie bogactwa naturalnie występujących w kawie aromatów. Zamiast jednolitego smaku goryczy możesz znaleźć w paczkach porzeczkę, karmel, czy orzechy. Wydobycie potencjału smaku pochodzącego z głębi owocu jest priorytetem w tworzeniu kaw Etno Cafe. Po drugie kawa Etno Cafe to dobrze zaopiekowany produkt, który oddaje to co w ziarnach najlepsze. Etno dba o kawę od początku, wybiera najlepsze ziarna, by poprzez odpowiedni sposób palenia uzyskać najbardziej szlachetny i pełny profil smakowy. Jest to możliwe dzięki rzemieślniczej metodzie wypalania ziaren tzw. mistrzowskiemu paleniu.

Ziarna kawy Etno Cafe
Etno Cafe dba o środowisko

Etno Cafe bierze odpowiedzialność za środowisko. Bo dobra kawa to nie tylko jakościowe ziarno, ale również szersza pespektywa, stąd Etno Cafe wprowadza elementy zgodne z ideą gospodarki obiegu zamkniętego. Ziarna Etno Cafe pakowane są w ekologiczne owijki, których papier wyprodukowano z wykorzystaniem odpadów z kukurydzy, opakowania na wynos w kawiarniach Etno Cafe są biodegradowalne bądź recyklingowalne, obecnie trwają pracę nad wykorzystaniem pozostałych odpadów procesu - fusów kawowych i łusek pergaminowych. Śledźcie działania środowiskowe Etno Cafe i dowiedzcie się, w jaki sposób możecie wykorzystywać fusy do nawożenia kwiatów, peelingów i innych działań, które tworzone są #dladobra.

Etno Cafe dba o środowisko
Palarnia Kawy Etno Cafe

Etno Cafe to polska marka kawowa - producent wysokiej jakości kaw ziarnistych z segmentu speciality i premium. Swoje produkty przygotowuje we wrocławskiej palarnii, z której dystrybuowane są one na teren całego kraju. To także kawowy browar, którego produktem jest kawa macerowana na zimno - Cold Brew Coffee. Całość dopełnia własna sieć kawiarnii, dzięki której łaczy się sztuka palenia i parzenia kawy z najważniejszym - smakiem Gości. Już teraz kawy Etno Cafe dostępne są także w sieci sklepów Neonet.

Palarnia Kawy Etno Cafe
Specyfikacja

Specyfikacja

Cechy ogólne
 • Ziarnista
 • 4x250 g 
 • 100% Arabica
 • W zestawie degustacyjnym kaw Etno Cafe znajdziesz autorski przegląd wysokojakościowych ziaren. Spróbuj intensywnego, ciemniej palonego Italian Roast, albo jaśniej palonego, delikatniejszego Intercontinental. Poczuj różnicę słodkiego smaku migdałowych nut w brazylijskiej kawie Yellow Bourbon oraz bardziej orzeźwiającej i cytrusowej Colombi Medellin. To nie koniec różnic. W zestawie znajdziesz blendy - mieszanki ziaren (Italian Roast, Intercontinental) oraz single - jednorodne ziarna (Yellow Bourbon, Colombia Medellin), kawy o obróbce washed (Columbie Madelline), która sprawia, że kawa ma bardziej szlachetny profil smakowy, oraz pozostałe o obróbce natural.
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj swoją opinię

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Podobne produkty

LAVAZZA Top Class 1kg

LAVAZZA Top Class 1kg

VASPIATTA Mattino Arabica 1kg

VASPIATTA Mattino Arabica 1kg

LAVAZZA Pienaroma 1kg

LAVAZZA Pienaroma 1kg

LAVAZZA Tierra 1kg

LAVAZZA Tierra 1kg

Ocena
2 2 VASPIATTA Mattino Arabica 1kg 1 5 5
Ocena: 5 / 5
3 3 LAVAZZA Pienaroma 1kg 1 5 5
Ocena: 5 / 5
2 2 LAVAZZA Tierra 1kg 1 5 5
Ocena: 5 / 5
Cena
84,99 zł
79,99 zł
89,99 zł
84,99 zł
Producent LAVAZZA VASPIATTA LAVAZZA LAVAZZA
Rodzaj kawy Ziarnista Ziarnista Ziarnista Ziarnista
Waga [g] 1000 g 1000 g 1000 g 1000 g
Mieszanka kaw 90% Arabica, 10% Robusta 100% Arabica 100% Arabica 100% Arabica