APPLE
Kultowe. Ponadczasowe. Niemożliwie piękne. Każdy, kto choć raz zetknął się z produktami Apple’a, wie, o czym mówimy. Smartwatche z logiem „jabłka” wyróżnia nie tylko designerski wygląd, ale też mnogość dostępnych w nich funkcjonalności. My już je pokochaliśmy. A Ty?
Sprawdź pozostałe modele
GARMIN
Produkty marki Garmin zaskakują nowoczesnością swoich rozwiązań. To profesjonalny sprzęt, który charakteryzuje się dużą wydajnością. Na siłowni, w drodze do pracy i w domowym zaciszu – gdziekolwiek będziesz, smartwatch czy smartband marki Garmin będzie Twoim niezastąpionym towarzyszem.
Sprawdź pozostałe modele
HUAWEI
„Siła różnorodności” – te słowa jak żadne inne oddają ducha smartwatchów i smartbandów marki Huawei. Szeroka oferta pasków pozwoli Ci dopasować wygląd urządzenia do swojego niepowtarzalnego stylu. Kanarkowo żółty? A może ogniście czerwony? Sam zdecyduj, który z nich najlepiej oddaje Twój aktualny nastrój.
Sprawdź pozostałe modele
SAMSUNG
Smartwatche i smartbandy to kolejne z urządzeń, które możemy znaleźć w ofercie koreańskiego producenta. Wysokiej klasy zegarki i opaski sportowe Samsunga to gwarancja solidnego sprzętu na długie lata. Przekonaj się już dziś i wybierz model dla siebie.
Sprawdź pozostałe modele
fitbit
Gratka dla pasjonatów aktywnego stylu życia. Smartbandy i smartwatche marki FitBit pozwolą Ci jeszcze lepiej monitorować swoją aktywność fizyczną, dzięki czemu w krótkim czasie poprawisz efektywność swoich treningów. Osobisty trener w zasięgu Twojego… nadgarstka?
Z urządzeniami FitBit to już możliwe.
Sprawdź pozostałe modele
GARETT
Niezależnie od tego, czy szukasz smartwatcha dla siebie czy np. dla swojej pociechy, zegarek Garetta będzie strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z ofertą smartwatchów marki GARETT i sprawdź, który z modeli sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej.
Sprawdź pozostałe modele