Nagrody i wyróżnienia

NEO24.PL w pierwszej trójce najlepszych Megasklepów w Polsce - według rankingu Opineo.pl 2016

Każdego roku niezależny serwis Opineo.pl publikuje Ranking Sklepów Internetowych – to zestawienie najlepszych e-sklepów powstałe w oparciu o wiarygodne opinie, oceny i komentarze samych Konsumentów. W tegorocznym Rankingu wracamy do gry w wielkim stylu, bo od razu na podium! Trzecie miejsce w kategorii Megasklepy dowodzi, że Klienci bardzo wysoko oceniają nasz poziom obsługi, efektywną logistykę i nowoczesne systemy zarządzania informacją. Dziękujemy za wszystkie cenne opinie, które bezustannie pozwalają nam doskonalić jakość naszych usług!

Świętujemy podwójne zwycięstwo. Dziękujemy!

Miło nam poinformować, że dwukrotnie zwyciężyliśmy w Rankingu ZAUFANYCH OPINII 2015 r. organizowanym przez CENEO.pl
Zostaliśmy Najlepiej ocenionym sklepem internetowym w kategorii „elektronika użytkowa” oraz Najlepszym sprzedawcą na Ceneo.pl !
To dla nas ogromne wyróżnienie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie opinie w Programie pochodzą od realnych Klientów, którzy faktycznie dokonali zakupu w naszym sklepie. W tegorocznej edycji ocenie podlegało aż 3100 sklepów. DZIĘKUJEMY!  

Certyfikat Legalny Biznes dla Neo24

W lipcu 2013 roku sklep Neo24.pl uzyskał Certyfikat Legalny Biznes - wyróżnienie przyznawane sklepom e-commerce, które spełniają najwyższe standardy ochrony praw konsumenta oraz ochrony danych osobowych

Tajemniczy klient w polskim sklepie internetowym - NEO24.PL zdobywcą 1 miejsca

Z dumą pragniemy poinformować, że sklep NEO24.PL zajął pierwsze miejsce w badaniach "Tajemniczy klient w sklepie internetowym", dając dowód na to, że jako lider sprzedaży e-commerce, możemy pochwalić się nie tylko rekordowymi liczbami w sprzedaży, ale również profesjonalnym podejściem w obsłudze Klienta. Dbałość oraz ciągłe doskonalenie naszych usług znalazło odzwierciedlenie w wynikach badań, przeprowadzonych przez portal opinii konsumentów Opineo.pl oraz Instytut Logistyki i Magazynowania. W rankingu podsumowującym projekt badawczy zostawiliśmy swoich największych konkurentów daleko w tyle, obejmując silną pozycję lidera. Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją raportu, pod adresem : www.ilim.poznan.pl/aktualnosci/250-tajemniczy-klient-w-polskim-sklepie-internetowym

NEO24.PL wyróżnione przez Klientów w rankingu portalu opineo.pl

Z radością pragniemy poinformować, że firma NEO24.PL została wyróżniona w rankingu portalu Opineo.pl za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w rankingu Najlepsze Polskie e-sklepy 2012 w kategorii Megasklepy. Jest to wyróżnienie, które stanowi bilans systematycznej pracy oraz starań włożonych w budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki wśród Klientów. Dziękujemy za powierzone nam zaufanie. Mamy nadzieję, że grono zadowolonych Klientów będzie się stale powiększać, a jakość oferowanych przez nas usług z dnia na dzień będzie jeszcze lepsza.

Laur Konsumenta 2012

Z radością pragniemy poinformować, że sklep NEO24.PL został został utytułowany prestiżowym godłem "Złoty Laur Konsumenta 2012". Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, albowiem nagroda przyznawana jest na podstawie badań konsumenckich. Godło stanowi gwarancję przynależności do grona firm wyróżniających się nowoczesną i profesjonalną obsługą Klientów.

Ranking sklepów internetowych 2011 Money.pl, Gazety Wyborczej i serwisu wyborcza.biz

Po raz kolejny znaleźliśmy się na podium w Rankingu sklepów internetowych 2011 Money.pl, Gazety Wyborczej i serwisu wyborcza.biz. Zostaliśmy sprawdzeni pod kątem wielkości i atrakcyjności asortymentu, sposobów płatności i dostarczania towaru, a także poziomu obsługi Klientów. W sumie zostaliśmy przeanalizowani pod kątem 60 różnych kryteriów, w wielu zdobywając maksymalne oceny!

Złoty Laur Konsumenta 2011

Sklep NEO24.PL został utytułowany prestiżowym godłem "Złoty Laur Konsumenta 2011". Nagroda przyznawana jest na podstawie badań konsumenckich. Godło stanowi gwarancję przynależności do grona firm wyróżniających się nowoczesną i profesjonalną obsługą Klientów.

Gazele Biznesu 2011

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma NEO24.PL Sp. z o.o. została laureatem XII edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm Gazele Biznesu 2011! Cieszymy się, że nasza firma została doceniona w tak prestiżowym rankingu.

Ranking najcenniejszych polskich marek 2011

W grudniu 2011 roku firma NEO24.PL została uhonorowana wyróżnieniem w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek. Ranking ten stanowi przegląd najsilniejszych, najpopularniejszych i najbardziej wartościowych polskich marek. Jesteśmy dumni z tego,
że sklep NEO24.PL od kilku lat systematycznie buduje swoją wysoką pozycję na rynku e-commerce, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Certyfikat Trusted Shops

W lipcu 2011 r. sklep NEO24.PL otrzymał certyfikat Trusted Shops - wyróżnienie przypadające w udziale wyłącznie sprzedawcom gwarantującym absolutnie bezpieczne zakupy w Internecie. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni za najwyższą jakość obsługi.

Zaufany Partner Whirlpool

Sklep NEO24.PL został wyróżniony godłem ZAUFANY PARTNER WHIRLPOOL.
Zaufany partner to:

Program stabilnej i długotrwałej współpracy, jaką Whirlpool realizuje ze swoimi partnerami handlowymi; Znak jakości, który wyróżnia najlepsze sklepy internetowe z ofertą urządzeń AGD marki Whirlpool; Pewność, że kupujesz bezpiecznie przy wysokim standardzie obsługi zamówień.

II Miejsce w rankingu sklepów internetowych

Firma NEO24.PL została laureatem Godła "JAKOŚĆ OBSŁUGI 2010" i tym samym znalazła się w elitarnym gronie najbardziej przyjaznych firm w Polsce. O przyznaniu tego wyjątkowego wyróżnienia zdecydowała dwumilionowa społeczność konsumentów.

Jakość obsługi 2010

Firma NEO24.PL została laureatem Godła "JAKOŚĆ OBSŁUGI 2010" i tym samym znalazła się w elitarnym gronie najbardziej przyjaznych firm w Polsce. O przyznaniu tego wyjątkowego wyróżnienia zdecydowała dwumilionowa społeczność konsumentów.

Zaufany sklep AMICA

Nasz sklep w październiku 2010 r. otrzymał znak jakości zaufanych sklepów AMICA. Certyfikat ten wyróżnia sklep internetowy NEO24.PL jako jeden z najlepszych posiadający
w swojej ofercie AGD marki AMICA.


 

Złoty Laur Konsumenta 2010 Grand Prix 2010

Nasz sklep w październiku 2010r. otrzymał Złoty Laur Konsumenta 2010 Grand Prix 2010


 

NEO24.PL - Lider sprzedaży internetowej

Internet Standard 16 października 2010 r. zaprezentował raport "Internet 2k10" według którego zajęliśmy pozycję lidera polskiego rynku e-Commerce pod względem wielkości sprzedaży w roku 2009. Pełen raport dostępny jest tutaj.

Komitet Ochrony Praw Dziecka

W lipcu 2011 roku pomogliśmy wyposażyć nową siedzibę Komitetu Ochrony Praw Dziecka przy ul. Oleandrów 6 w Warszawie.

Jakość Obsługi 2009

Zajęliśmy III miejsce w kategorii Internetowe Mega Sklepy w programie Jakość Obsługi.

Złoty Laur Konsumenta 2009

Już drugi rok z rzędu Klienci docenili świadczone przez nas usługi nagradzając nas złotym Laurem Konsumenta w kategorii Sklepy internetowe: elektronarzędzia, elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego.

Znak Jakości "Q"

Po przeprowadzonym we wrześniu 2009 r. audycie sklep NEO24.PL otrzymał certyfikat jakości Q. Przyznawany jest sklepom o wysokiej jakości świadczonych usług, gwarantujących bezpieczeństwo transakcji. Sklepy oznaczone certyfikatem są monitorowane przez serwis Opineo.pl Zobacz nasze oceny w Opineo.pl

Jakość Obsługi 2008

Zajęliśmy III miejsce w Kategorii Internetowe Mega Sklepy w programie Jakość Obsługi

Złoty Laur Konsumenta 2008

Jakość naszej obsługi została doceniona Złotym Laurem Konsumenta w plebiscycie Grupy Media Partner.

III miejsce w Rankingu WPROST i MONEY.PL

Zdobyliśmy III miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych w Kategorii "AGD, RTV i sprzęt fotograficzny", organizowanym przez Wprost i Money.pl