Gra PC EA THE SIMS 4 PC

Kod: 107031
EA
2 2 EA THE SIMS 4 PC 1 5 5
Ocena: 5 / 5
 • Gatunek: Symulacja
 • Wersja językowa: PL
 • Kategoria wiekowa: Od 12 lat
127.80 PLN
OutOfStockNiedostępny online
Produkt niedostępny
 • Niedostępny online
Opis produktu

Gra The Sims powraca po pięciu latach!  Gra The Sims 4 to wyjątkowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i tworzyć szalone historie. Czwarta odsłona najlepiej sprzedającej się serii na komputery PC zostanie wydana w polskiej wersji językowej już 4 września 2014.

Nowi Simowie są sprytni, mają skomplikowaną osobowość i emocje. W aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność. Kontroluj umysły, ciała i serca swoich Simów. Poznawaj nieograniczone możliwości gry w dynamicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie. Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry elementy z Galerii.


MOŻLIWOŚCI GRY


- Sprytne Simy -Twórz i kontroluj mądrych Simów o wyjątkowym wyglądzie, osobowości i emocjach w grze w The Sims 4. 

Twórz wyjątkowych Simów i modyfikuj ich wygląd, styl ubioru, cechy osobowości, umiejętności, kariery oraz styl poruszania się. Po raz pierwszy Simy mają emocje, które możesz kontrolować. Twoi Simowie doświadczają przeróżnych stanów emocjonalnych, na które wpływają Twoje działania oraz inni Simowie, wydarzenia i obiekty w grze. Emocje dają Ci więcej możliwości oraz pozwalają na tworzenie szalonych historii. Obserwuj, jak Twoi Simowie współdziałają z innymi i wyrażają swoje indywidualne osobowości w różnych sytuacjach społecznych.

Kontroluj umysły, ciała i serca Simów w oraz ożywiaj swoje historie w nowej grze The Sims 4.

- Polska wersja językowa - gracze w różnym wieku mogą zagłębić się w skomplikowany świat relacji między Simami, ich emocji i życiowych historii. Dzięki polskiej wersji językowej lepiej zrozumieją przebieg rozgrywki w The Sims   4. 

Nowe narzędzia tworzenia - Aplikacja Stwórz Sima oraz tryb budowania są wydajne, intuicyjne i zabawne. Możesz kształtować swoich Simów z niezwykłą precyzją. Teraz łatwo stworzysz dom Twoich marzeń dzięki całkowicie nowemu trybowi budowania całych pomieszczeń.

Żywe otoczenie - Poznawaj nowe możliwości gry w żywym i dynamicznym otoczeniu. Wybieraj -pośród pięknych i różnorodnych parceli, na których będziesz budować domy dla swoich Simów i poznawać dostępne zajęcia. Rozszerzaj krąg swoich znajomych, wchodź w interakcje z innymi Simami w otoczeniu oraz spędzaj czas w lokalach i parkach.

System nagród - Zdobywaj nowe obiekty, stroje i cechy, biorąc udział w wydarzeniach, odkrywając okazy kolekcjonerskie oraz odblokowując osiągnięcia.

Publikuj swoje dzieła - Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry nową zawartość z Galerii w The Sims 4.  Inspiruj się bogatą zawartością tworzoną przez społeczność The Sims oraz wprowadzaj do swojej gry nowe elementy.

 • Sprytne Simy
  Sprytne Simy

  Stwórz Simów obdarzonych zupełnie nowymi emocjami, unikalną osobowością oraz charakterystycznym wyglądem i kontroluj ich poczynania.

 • Szalone historie
  Szalone historie

  Jeszcze mądrzejsi Simowie o unikalnej osobowości dadzą Ci więcej możliwości tworzenia głębokich, zabawnych i dziwnych historii.

 • Wydajne narzędzia do budowania
  Wydajne narzędzia do budowania

  Stwórz Sima dzięki zupełnie nowym narzędziom edycji. Również tryb budowania zostały zaprojektowany na nowo i jest teraz wydajniejszy, bardziej intuicyjny i dostarcza więcej zabawy niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Żywe otoczenie
  Żywe otoczenie

  Otoczenie w grze jest bardziej dynamiczne, bogate i zaludnione tętniącymi życiem Simami z których każdy ma własną historie.

 • Udostępniaj swoje dzieła
  Udostępniaj swoje dzieła

  W specjalnej galerii The Sims 4 możesz teraz z łatwością przeglądać, udostępniać i pobierać nowych Simów oraz domy.

 • Od lat 12
  Od lat 12

  Gra pokazujące przemoc o nieco bardziej realistycznym charakterze wobec postaci o ludzkich lub rozpoznawalnych zwierząt, dopuszczalna jest nieco bardziej dosłowna nagość. Ewentualne wulgaryzmy o łagodnym charakterze nie zawierające odwołań do seksu.

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
 • Symulacja
 • PL
 • Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7/8
 • Od 12 lat
Informacje dodatkowe
 • Wrzesień 2014
 • 04.09.2014
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Ocena produktu:
5
Tomasz, Krzeszowice
5 na 5
data dodania: 18.07.2017
Wszystko ok!
Tomasz, Poddębice
5 na 5
data dodania: 22.03.2017
Wszystko szybko i sprawnie gorąco polecam.

Dodaj swoją opinię

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Podobne produkty

Rainbow Studios MX vs ATV All Out

Rainbow Studios MX vs ATV All Out

CENEGA Ancestors Legacy Edycja Mieszka I PC

CENEGA Ancestors Legacy Edycja Mieszka I PC

Marvel vs Capcom Infinite

Marvel vs Capcom Infinite

ROCKSTAR Grand Theft Auto V PC

ROCKSTAR Grand Theft Auto V PC

Ocena
5 5 ROCKSTAR Grand Theft Auto V PC 1 5 4.4
Ocena: 4.4 / 5
Cena
129,99 zł
119,99 zł
129,99 zł
128,20 zł
Producent Rainbow Studios CENEGA CENEGA ROCKSTAR
Gatunek Wyścigi - Bijatyka Akcja
Wersja językowa PL PL Angielska Angielska z polskimi napisami
Kategoria wiekowa Od 3 lat Od 16 lat Od 12 lat Od 18 lat