TP-LINK Transmitery sieciowe TL-WPA8630P KIT PowerLine LAN+WiFi 1200Mb/s (2 szt.)

Kod: 335786
TP-LINK

Oceń ten produkt jako pierwszy

 • Wymiary: 152 x 75 x 42 mm
 • Kolor: Biały
 • Port LAN: Tak
619.00 PLN
OutOfStockNiedostępny online
Produkt niedostępny
 • Niedostępny online
Opis produktu

Istotne cechy

 • Wymiary
  Wymiary 152 x 75 x 42 mm
 • Kolor
  Kolor Biały
 • Port LAN
  Port LAN Tak
Najszybsza sieć Wi-Fi w każdym kącie

Zestaw gigabitowych transmiterów sieciowych z punktem dostępowym i gniazdkiem elektrycznym.

Najszybsza sieć Wi-Fi w każdym kącie
Ciesz się doskonałym zasięgiem Wi-Fi w całym domu

Podpinając się do swojej sieci elektrycznej, dostęp do sieci możesz mieć w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się gniazdko. Wystarczy wpiąć do gniazdka TL-WPA8630P, by cieszyć się połączeniem internetowym w całym domu i móc udostępniać je wszystkim urządzeniom, przewodowym i bezprzewodowym. Jednolita sieć zapewnia stabilność połączenia, nawet podczas przemieszczania się po domu.

Ciesz się doskonałym zasięgiem Wi-Fi w całym domu
Zbuduj jednolitą sieć za pomocą funkcji Wi-Fi Auto-Sync

Funkcja Wi-Fi Auto-Sync zapewnia prostą i intuicyjną obsługę transmiterów. By szybko skonfigurować urządzenia, wystarczy nacisnąć przycisk Wi-Fi Clone i automatycznie skopiować dane sieci routera. Wszelkie zmiany w ustawieniach zostaną automatyczne wprowadzone do wszystkich urządzeń w sieci. Aktualne ustawienia sieci zostaną zsynchronizowane z nowym wzmacniaczem.

Zbuduj jednolitą sieć za pomocą funkcji Wi-Fi Auto-Sync
Podłącz, sparuj i korzystaj!

1. Podłącz TL-PA8010P do gniazdka i połącz go z routerem kablem Ethernet. Podłącz TL-WPA8630P w miejscu, gdzie chcesz z niego korzystać.
2. Naciśnij przycisk 'Pair' na obydwu urządzeniach, aby je sparować. Gotowe! Ciesz się nieprzerwanym, szybkim połączeniem przewodowym i bezprzewodowym.

Podłącz, sparuj i korzystaj!
Dodatkowe gniazdko elektryczne

Zintegrowane gniazdko sieci elektrycznej (do 16A*) zapewnia wygodę użytkowania w sieciach domowych. Dzięki niemu do sieci elektrycznej może być podłączone dodatkowe urządzenie (tak jak do normalnego gniazdka sieciowego). Dzięki wbudowanemu filtrowi zasilania transmiter sieciowy może zoptymalizować transmisję poprzez linię elektryczną, redukując zakłócenia wytworzone przez działające w pobliżu urządzenia elektryczne.
*Moc wyjściowa do 16A umożliwia podłączenie telewizji, laptopa, konsoli do gier, a nawet urządzeń elektrycznych działających na bardzo dużej mocy.

Dodatkowe gniazdko elektryczne
Więcej gigabitowych portów Ethernet, więcej urządzeń

Trzy gigabitowe porty Ethernet pozwalają podłączenie kilku urządzeń przewodowych, takich jak np. komputery,konsole do gier, telewizory i inne odbiorniki mediów. By móc cieszyć się szybkim dostępem do internetu dla wszystkich ulubionych urządzeń, wystarczy wpiąć je do TL-WPA8630P za pomocą standardowych kabli sieciowych. W ten sposób możesz łatwo przyłączać urządzenia do sieci i jeszcze intensywniej korzystać z połączenia z Internetem.

Więcej gigabitowych portów Ethernet, więcej urządzeń
Irytują cię świecące diody?

Możesz z łatwością wyłączyć diody na urządzeniu za pomocą przycisku, przy użyciu aplikacji tpPLC na swoim urządzeniu mobilnym, lub aplikacji tpPLC Utility na komputerze.

Irytują cię świecące diody?

Filmy produktu

Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
 • 152 x 75 x 42 mm
 • Biały
 • TL-PA8010P: 131 × 72 × 42 mm
Parametry techniczne
 • HomePlug AV2
  IEEE 1901
  IEEE 802.3
  IEEE 802.3u
  IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
  IEEE 802.11a/ac 5GHz
 • Szyfrowanie 128-bit AES
 • Pair
  Reset
  Wyłącznik diod
  Wi-Fi Clone
Porty i złącza
 • Tak
 • 3 szt.
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj swoją opinię

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.