Trymer WAHL STAINLESS STEEL ADVANCED TRIMMER, 09864-016 wielofunkcyjny

Kod: 332921
WAHL

Oceń ten produkt jako pierwszy

 • Zasilanie:  Akumulatorowo - sieciowe
 • Regulacja strzyżenia:  0,7 - 25 mm
 • Czas pracy akumulatora [h]:  4 h
419.00 PLN
OutOfStockNiedostępny online
Produkt niedostępny
 • Niedostępny online
Przyda sie na święta Male AGD
Opis produktu

Istotne cechy

 • Zasilanie
  Zasilanie Akumulatorowo - sieciowe
 • Regulacja strzyżenia
  Regulacja strzyżenia 0,7 - 25 mm
 • Czas pracy akumulatora [h]
  Czas pracy akumulatora [h] 4 h
WAHL STAINLESS STEEL ADVANCED TRIMMER, 09864-016 Trymer wielofunkcyjny

To model najczęściej wybierany przez klientów. Pod elegancką, stalową powłoką trymera Stainless Steel Advanced kryje się niezwykła siła wydajnego akumulatora litowo-jonowego i mocnego silnika obrotowego. Ostrze typu T pozwala na szybsze trymowanie ciała oraz idealną, szybką pielęgnację brody i włosów. Trymer wyposażono w 3 wymienne głowice, które możesz używać do twarzy i ciała. Z nim przytniesz brwi, zarost, włosy na głowie oraz w nosie i uszach.

WAHL STAINLESS STEEL ADVANCED TRIMMER, 09864-016 Trymer wielofunkcyjny
Wydajny akumulator

Trymer Stainless Steel Advanced jest bardzo wydajny i przystosowany do czterogodzinnego działania bez przerwy. W bateriach litowo-jonowych gęstość energii jest nawet dwukrotnie większa, niż akumulatorach innego typu. Dlatego właśnie firma Wahl, jako pierwsza na świecie, zastosowała tę innowacyjną technologię w trymerach, wykorzystując niezwykłą aktywność jonów litu. Trymer Stainless Steel Advanced z akumulatorem litowo-jonowym, nawet po dłuższym okresie nieużywania jest zawsze gotowy do pracy.

Wydajny akumulator
Ostrza idealne

By pielęgnacja brody była przyjemna i komfortowa, w urządzeniach Wahl zastosowano ostrza ze stali wysokowęglowej. W łatwy sposób można je odczepić od maszynki. Są wodoodporne, dlatego można je myć pod bieżącą wodą. Podczas produkcji poddawane procesowi szlifowania, a nie tłoczeniu. Dzięki temu podczas golenia trymerem Stainless Steel nie ma mowy o nieprzyjemnym uczuciu haczenia czy ciągnięcia. To także gwarant tego, że ostrza na długo zachowają walory użytkowe i przez wiele lat będą bardzo twarde i ostre. By jeszcze bardziej przedłużyć trwałość ostrzy należy pamiętać ich o konserwacji używając do tego celu, dołączonych do zestawu, olejku oraz szczoteczki.

Ostrza idealne
T-blade

Dzięki uniwersalnemu zakresowi napięć nawet w podróży w nieznane zakątki świata trymer Stainless Steel Advanced z łatwością i precyzją wytrymuje brodę, włosy i ciało. W kompaktowym zestawie pielęgnacyjnym Stainles Steel Advanced znajdują się liczne akcesoria do trymowania i przycinania. Wraz z trymerem mogą być przechowywane w estetycznym futerale, który doskonale sprawdzi się także podczas podróży.

T-blade
Dawno temu w Ameryce

W Ameryce zaczęła się historia firmy Wahl i do dziś w Stanach Zjednoczonych znajduje się nasza największa fabryka, dlatego na wielu naszych urządzeniach znajdziesz etykietę „made in USA”. Jednak nasze fabryki mieszczą się także na Węgrzech i w Niemczech. To spore wyzwanie, ponieważ obowiązujące w Europie standardy jakościowe często są inne niż te w USA. Wypracowywaliśmy metody produkcyjne, dzięki którym przestrzegamy norm europejskich tak, by nie rezygnować ze standardów jakościowych Wahl.

Dawno temu w Ameryce
Kosmiczne tradycje

Gdy sto lat temu Leo Wahl urzeczywistnił swoją wizję i stworzył markę Wahl nie marzył nawet o tym, że jego produkty będą miały swój mały wkład w powodzenie misji kosmicznych... Wahl od początku cenił sobie współpracę z profesjonalistami uważnie słuchając ich uwag i porad. Dzięki temu na przestrzeni dekad produkował coraz bardziej zaawansowane strzyżarki i maszynki, czym potrafił zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Idea Leo Wahl`a przyświeca nam do dziś i wciąż doskonale wiemy czego oczekują od nas zawodowcy. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że barberzy i fryzjerzy ze 165 krajów na całym świecie niezmiennie nam ufają i możemy zaopatrywać ich w nasze produkty. A to, że strzyżarka Wahl Aero Clipper, zaprojektowana specjalnie dla agencji NASA, odbyła w kosmosie swoją małą misję, jest dowodem na to, że nasza technologia prezentuje najwyższy poziom. Pielęgnujemy tradycyjne wartości, ale spoglądamy też w przyszłość. Współpraca z profesjonalistami pozwala nam nieustannie doskonalić nasze produkty i projektować nowe tak, by spełniały wszelkie oczekiwania. Także zwykłych użytkowników, którzy po maszynkę będą sięgać przed domowym lustrem.

Kosmiczne tradycje
Specyfikacja

Specyfikacja

Parametry ogólne
 • Męski
 • 24 miesiące
 • 679 g
 • 15,8 x 6,4 x 26,9 cm
 • Wielofunkcyjny trymer
  Głowica z pojedynczą folią
  Ostrze „T”
  Głowica obrotowa
  8 końcówek z grzebykami i ostrzami „T” (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 mm)
  końcówka z grzebykiem o 6 ustawieniach (2, 4, 6, 8, 10, 12 mm)
  3 końcówki z grzebykami do strzyżenia brody (1,5, 3, 4,5 mm)
  Grzebyk do brody
  Smar do ostrzy
  Szczoteczka
  Baza do ładowania
  Pokrowiec
  Ładowarka
  Instrukcja
Parametry techniczne
 • Akumulatorowo - sieciowe
 • 4 h
 • 0,7 - 25 mm
 • Tak
 • Tak
Raty on-line
Zakupy na raty
Dodaj opinię lub zobacz rekomendacje innych użytkowników
Opinie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj swoją opinię

 • Opinia zostanie opublikowana w serwisie po weryfikacji treści. Sklep NEO24.PL zastrzega sobie prawo do niepublikowania opinii niezwiązanych z produktem i/lub zawierających: wulgaryzmy, teksty obraźliwe, teksty reklamowe. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Podobne produkty

WAHL TOTAL BEARD GROOMING KIT, 09888-1316 wielofunkcyjny

WAHL TOTAL BEARD GROOMING KIT, 09888-1316 wielofunkcyjny

PHILIPS BT7510/15

PHILIPS BT7510/15

WAHL LITHIUM ION TRIMMER, 09854-616 wielofunkcyjny

WAHL LITHIUM ION TRIMMER, 09854-616 wielofunkcyjny

WAHL MICRO GROOMSMAN, 05640-616 wielofunkcyjny

WAHL MICRO GROOMSMAN, 05640-616 wielofunkcyjny

Ocena
1 1 PHILIPS BT7510/15 1 5 5
Ocena: 5 / 5
Cena
249,00 zł
289,00 zł
269,00 zł
45,99 zł
Producent WAHL PHILIPS WAHL WAHL
Zasilanie Akumulatorowo - sieciowe Akumulatorowo - sieciowe Akumulatorowe Bateryjne
Regulacja strzyżenia [mm] 0,7 - 30 mm 0,5 - 5 mm 2 - 12 mm -
Czas pracy na akumulatorach [h] 1 h 1,4 h 3 h -