Poszukiwaczom prezentów na Dzień Babci i Dziadka przedstawiamy praktyczne produkty za przystępną cenę. Spraw radość bliskim i zatroszcz się o ich komfort życia.

Dla kontaktu z bliskimi

Zadbaj o to, by Twoi dziadkowie mieli telefon dopasowany do umiejętności i ograniczeń. Zwróć uwagę na łatwość obsługi, duże i czytelne napisy oraz wygodne przyciski, ułatwiające korzystanie z telefonu.

Sprawdź pozostałe modele

Dla ciszy i wygody

Odkurzanie może być bardziej komfortowe. Uwolnij dziadków od konieczności dźwigania ciężkich odkurzaczy i od walki z plączącym się kablem. Podaruj im odrobinę swobody i spraw model, który sam posprząta.

Sprawdź pozostałe modele

Dla lubiących gotować

Twoi dziadkowie kochają gotować? Zadbaj o to, aby w swojej kuchni mieli wygodny sprzęt, który ułatwi przygotowywanie zarówno codziennych posiłków, jak i odświętnych obiadów z rodziną.

Sprawdź pozostałe modele

Dla zdrowia

Pamiętaj o odpowiedniej dawce witamin każdego dnia. Dobrym źródłem składników odżywczych są domowe pasty, koktajle i zupy krem, które szybko można przygotować w blenderze kielichowym. Zadbaj o zdrowie swoich bliskich.

Sprawdź pozostałe modele

Dla relaksu

Podaruj swoim bliskim odrobinę relaksu i przyjemności. Masażery nie tylko pobudzą krążenie krwi, ale również pozwolą się odprężyć. Co więcej, dzięki takim funkcjom jak aromaterapia, domowe zacisze może zamienić się w domowe SPA.

Sprawdź pozostałe modele